proginis plaukų šukavimas

Besiruošiant šventei, svarbu ne tik pasirūpinti bateliais ar nauja suknele, bet ir makiažu bei šukuosena, kurie išryškindami Jūsų individualumą, kurtų įvaizdį. Neretai, būtent plaukų šukavimas kelia daugiausiai rūpesčių ir klausimų. Kokią šukuoseną pasirinkti? Ar ji tiks prie aprangos? Kokiomis priemonėmis formuoti šukuoseną, norint rezultatą išlaikyti ilgiau? Kiek laiko užtruks sušukuoti plaukus? Mūsų grožio salonas siūlo Jums atsipalaiduoti ir patikėti savo plaukus mūsų meistrams, kurie pasirūpins Jūsų šventiniu įvaizdžiu sušukuojant plaukus taip, kad jaustumėtės graži ir pasitikinti savimi.

Kokią šukuoseną pasirinkti?

Šukuosenos formavimas griežtų taisyklių neturi. Taigi, individualumui ir fantazijai ribų nėra. Visgi, kuomet pasirinkimas toks gausus, galima domėtis tendencijomis, klausti meistrų patarimų, siekiant proginę šukuoseną derinti prie aprangos, taip dar labiau pabrėžiant įvaizdį.

Plaukų garbanojimas

Bene populiariausia šukuosena, kuri tinka bet kuriai progai. Beachwaves (paplūdimio garbanos) žavi žaismingumu ir lengvumu ar Holivudo garbanos, kurios suteikia jausmą lyg žengtumėte raudonuoju kilimu – variacijų yra labai daug ir tinkamų kiekvienam plaukų ilgiui ir struktūrai. Garbanos puikiai tinka prie įvairių aprangos derinių, todėl drąsiai galima rinktis patinkantį stilių, idėją, o mūsų meistrai pasirūpins įgyvendinimu.

Plaukų kuodukas

Šią šukuoseną dažnai renkasi progom, kuomet nesinori nerimauti, jog garbanos gali išsileisti ar plaukus suvels vėjas. Vienas populiariausių yra žemai susuktas, supintas kuodas su laisvai krentančiomis garbanotomis sruogomis, kurios įvaizdžiui suteikia švelnumo, romantiško žaismingumo. Ši šukuosena puikiai atrodo dėvint sukneles, ar aprangą, kuri neuždengtų pečiu – taip vizualiai pailginamas kaklas.

Kasos

Kasytės tinkamos ne tik lakstant kiemais vaikystėje, šiandien pilna idėjų ir pavyzdžių iš garsiausių mados dizainerių pasirodymų, kuomet kasos su įvairiomis detalėmis atrodo itin unikaliai ir tinka šventėms. Populiaru pinant kasas, įpinti skareles, mažus žiedelius, įsegti segtukus su perlais ar kitais papuošimais – taip, atrodytų, paprasta šukuosena tampa madinga ir įvaizdį papildančia detale.

Plaukų sušukavimus

Dar vienas klasika tapęs modelis – arklio uodega. Formuojant šia šukuoseną, taip pat galima drąsiai eksperimentuoti įvairiais segtukais, skarelėmis ar kelias sruogas supynus į kasytes – stilių ir idėjų yra labai daug. Tad tai yra puiki proga šventei pasirinkti šukuoseną, kuri papildomomis detalėmis tampa išskirtine.

Kelių stilių derinimas

Puikus būdas atlikti vieną šukuoseną iš dviejų patinkančių. Pavyzdžiui, per viena galvos pusę įpinti kasas, o kitą lengvai sugarbanojus. Įžymybių pamėgta boho stiliaus šukuosena, kuomet viršuje supinamos kelios kasos ar kuodukas ir palikti plaukai sugarbanojami, puikiai tinka vasaros sezono šventėms. Internete pilna dar daugiau idėjų, kaip galima savo šukuoseną paversti unikalia.

Ruošiantis svarbiai progai, šventei, grožio salonas Sfinksas kviečia siūlyti savo idėjas ir pageidavimus, o įgyvendinimu pasirūpins mūsų meistrai. Čia atliekamas ne tik proginis sušukavimas, bet ir makiažas, tad galėsite sutaupyti savo laiką, o meistrų darbas džiugins Jūs visą šventę.