Pasaulyje vis dar itin populiarus plaukų dažymas sruogelėmis moterims. Tai toks dažymo būdas, kuomet dažomi ne visi plaukai, o tik atskiros jų sruogos. Tai plaukams suteikia gyvybingumo, naujos spalvos ir žavesio, sruogelės yra puikus pasirinkimas toms, kurios nenori dažyti visų plaukų. Mūsų grožio namuose „Sfinksas” Vilniuje profesionaliai atliekamas trumpų, vidutinio ilgio ir ilgų plaukų dažymas sruogelėmis.

Plaukų dažymas sruogelėmis Vilniuje

Plaukų dažymas sruogelėmis – puikus būdas paryškinti natūralią jų spalvą arba pridėti naujo atspalvio. Tai labai populiarus dažymas pasaulyje, su juo visada atrodysite madingai ir stilingai. Sruogelės gali būti skirstomos į du pagrindinius tipus:

  • Šviesios sruogelės (angl. highlights). Juodų arba rudų plaukų šviesinimas sruogelėmis yra vienas iš populiariausių dažymo būdų. Šviesios sruogelės puikiai tinka žilų plaukų maskavimui, o plaukai, nudažyti smulkiomis šviesiomis sruogelėmis, atrodo natūraliai ir gali pajauninti;
  • Tamsios sruogelės (angl. lowlights). Šviesiaplaukėms, norinčioms patamsinti plaukus, gali būti atliekamas tamsių sruogelių dažymas. Šios sruogelės dažniausiai būna keliais tonais tamsesnės nei natūralūs plaukai, o pagrindinė jų užduotis yra suteikti jų savininkei ryškumo.

Plaukų dažymas sruogelėmis gali būti geresnis pasirinkimas nei visų plaukų dažymas, nes pasižymi šiais privalumais:

Keliais tonais tamsesnės arba šviesesnės sruogelės paryškina natūraliai šviesius plaukus. Šviesių ir tamsių sruogelių dažymas puikiai tinka toms, kurios nenori keisti savo natūralios plaukų spalvos. Kadangi plaukai natūraliai nėra vienos spalvos, panašaus atspalvio sruogelės juos dar labiau paryškins;
Sruogelės yra puikus pasirinkimas nedažytiems plaukams. Norite išbandyti naujus atspalvius, bet niekada nedažėte plaukų? Rekomenduojame pradėti nuo sruogelių – tai puikus būdas išbandyti naujas spalvas nenualinant plaukų, kadangi jie bus mažiau pažeisti cheminių medžiagų;
Lengvesnė priežiūra nei turint vienspalvius plaukus. Viena iš didžiausių problemų moterims yra ataugusios žilos šaknys. Jei turite vienspalvius ir ypač tamsius plaukus, šaknis reikia dažyti maždaug kas 4 savaites. Nors sruogelės nesustabdo žilų šaknų augimo, profesionaliai atliktas tamsių plaukų dažymas šviesiomis sruogelėmis gali padėti paslėpti žilas šaknis, todėl jums nereikės taip dažnai lankytis pas plaukų stilistą. Tai tinkamas pasirinkimas toms, kurios neturi laiko;
Plaukai mažiau pažeidžiami. Dažant visus plaukus, plaukai gauna daug cheminių medžiagų. Ypač tai pastebima juos šviesinant, todėl plaukai tampa šiurkštūs, ima lūžinėti ir slinkti. Su sruogelėmis galima išvengti didelio žalingo cheminių medžiagų poveikio. Toms, kurios turi jautrią odą arba uoslę, sruogelės gali būti sprendimas turėti gyvybingiau atrodančius plaukus nesijaudinant dėl per didelio cheminių medžiagų poveikio.
Plaukų dažymas sruogelėmis taupo laiką ir pinigus. Kadangi nedažoma visi plaukai, jūs galite sutaupyti laiko ir pinigų. Žinoma, viskas priklauso nuo sruogelių kiekio ir dažymo technikos. Trumpų plaukų dažymas sruogelėmis paprastai užtrunka trumpiau nei ilgų;
Sruogelės yra puikus būdas atsinaujinti. Siekiate atnaujinti savo įvaizdį? Išbandykite sruogeles – tai minimalios priežiūros reikalaujantis plaukų dažymas.

Sruogelės paprastai dažomos nuo šaknų, nebent atliekama tam tikra plaukų šviesinimo technika, pavyzdžiui, Ombre, Balayage arba AirTouch. Tuomet dažai tepami per visą plauko ilgį, bet ne nuo pat viršaus. Lyginant plaukų dažymą sruogelėmis ir įvairias šviesinimo technikas, sruogelės dažyti yra paprasčiau, jos tinka paslėpti žilas ataugusias šaknis. Populiarus sruogelių dažymo būdas yra naudojant foliją, tačiau kartais jų dažymas atliekamas su kepure. Tai toks metodas, kuomet uždedama skylėta kepurė plaukų sruogoms ištraukti.

Trumpų plaukų dažymas sruogelėmis

Sruogelių dažymas trumpiems plaukams suteikia ryškumo, todėl tai puikus būdas pakeisti įvaizdį. Sruogelės gali paryškinti akių spalvą, išryškinti skruostikaulius ir veidą. Tačiau labai svarbu, kad dažymas sruogelėmis būtų atliktas profesionaliai ir kokybiškai.

Dažymas sruogelėmis gali būti puikus pasirinkimas ploniems plaukams, nes tai prideda vizualios apimties ir storio. Taigi, jeigu turite plonus plaukus, apsvarstykite sruogeles. Be to, kadangi dažydami plaukus sruogelėmis mažiau plaukus pažeisite cheminėmis medžiagomis, jie gali mažiau slinkti ir lūžinėti.

Plaukų dažymo sruogelėmis kaina

Plaukų dažymo sruogelėmis kaina labai skiriasi nuo jų dydžio, kiekio ir grožio salono lygio. Naudojamos priemonės taip pat įsiskaičiuoja į bendrą sumą. Grožio namuose „Sfinksas” plaukų dažymas sruogelėmis kainuoja nuo x, atliekamas tiesių ir garbanotų plaukų dažymas.

 

Plaukų dažymas su folija sruogelėmis kaina:

  • pusė galvos – 100€
  • visa galva – 130€