proginis makiažas

Proginis

kasdieninis makiažas

Kasdienis

vestuvinis makiažas

Vestuvinis

Kaip sukurti ypač patrauklų įvaizdį? Pasirinkimų gali būti daug ir įvairių, tačiau tikrai nesuklysime pasakę, kad makiažas yra vienas svarbiausių elementų. Dar prieš kelis tūkstančius metų dailiosios lyties atstovės bandė pagražinti savo veidus, naudodamos įvairias, gamtoje randamas priemones, o šiandien makiažo sąvoka pasikeitė taip stipriai, kad nebeturi nieko bendro su tuometinėmis grožio procedūromis. Šiandien kiekviena dailiosios lyties atstovė gali rinktis sau tinkantį makiažą, ne tik paslepiantį odos trūkumus, bet ir išryškinantį gražiausius veido bruožus. Kai reikalingas profesionalus makiažas Vilniuje, grožio namai Sfinksas yra idealus pasirinkimas.

Šiuose grožio namuose atliekami įvairių rūšių makiažai – dieniniai, vakariniai (proginiai) bei vestuviniai. Makiažas Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, tampa tarsi mažytė šventė, po kurios, kiekviena dailiosios lyties atstovė ne tik atskleidžia gražiausią savo pusę, bet ir labiau pasitiki savimi; džiaugiasi nauju įvaizdžiu bei puikia nuotaika; žino, kad artėjanti šventė leis patirti daug gražių emocijų bei akimirkų.

Besidominčios makiažo Vilniuje kaina, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad grožio salone Sfinksas šios paslaugos kaina priklauso nuo atliekamo makiažo tipo. Taigi, belieka tik pridurti, kad kainos svyruoja nuo 35 iki 70 eur. Ne tik paslepiami odos defektai, bet ir išryškinami gražiausi veido bruožai; individualiai parenkami labiausiai tinkantys atspalviai bei spalvos; sukuriamas švytinčios, sveikos odos efektas; parenkami tokie sprendimai, kurie puikiai papildo įvaizdį. Atsižvelgiant į tai, kiek daug įvairių sprendimų bus įgyvendinta, belieka tik daryti išvadą, kad makiažas Vilniuje kainuoja nebrangiai.

Makiažas Vilniuje

Dažnai dailiosios lyties atstovės nėra tikros, kuris sprendimas – kontūrinis makiažas Vilniuje ar kt., tiktų labiausiai, pavyzdžiui, kontūrinis makiažas puikiai tiks taupančioms laiką.Grožio namuose Sfinksas dirbantys specialistai įvertins odos poreikius, lūkesčius bei padės pasirinkti tinkamai.

Tikrą grožį galima sukurti tik tuomet, kai nėra kenkiama odai. Būtent tai galima pasakyti apie makiažą, kuriamą šiuose grožio namuose. Procedūros metu naudojamos aukščiausios kokybės kosmetikos priemonės, todėl galite būti tikros – bus išvengta neigiamos įtakos jūsų veido odai.

Makiažas Vilniuje, grožio Sfinksas – idealus sprendimas kiekvienai, norinčiai atrodyti nuostabiai paprastą ar šventinę dieną. Profesionalus makiažas kuria stebuklus, įsitikinkite tuo pačios.

  • Dieninis makiažas: 50 €
  • Vakarinis (proginis) makiažas: 60 
  • Vestuvinis: 90 €