Makiažas

Moterims

vyru-kirpimas

Vyrams

plauku-prieziura-vaikams

Vaikams

Norite atrodyti tvarkingai bei stilingai? Plaukų kirpimas bei jų priežiūra – viena iš paslaugų, padėsiančių formuoti patrauklų kasdienį įvaizdį. Plaukų kirpimas ir modeliavimas grožio namuose Sfinksas, yra puikus pasirinkimas dėl įvairių priežasčių.

Kodėl verta rinktis plaukų kirpimą šiuose grožio namuose?

• Šiuose grožio namuose siūlomi suaugusiųjų – moterų ir vyrų; o taip pat ir vaikų – berniukų ir mergaičių kirpimai. Tai reiškia, kad čia apsikirpti gali visa šeima, tad tai – ypač patogu, be to, taupomas Jūsų laikas. Grožio namai Sfinksas – Jūsų šeimos grožio namai.

• Moterų, vyrų bei vaikų kirpimus atlieka puikiai savo išmanantys bei ilgametę patirtį turintys kirpimo meistrai. Būtent todėl ne tik užtikrinama naujausias tendencijas atitinkanti kirpimo technologija ar aukščiausia darbo kokybė; bet ir daugybė įvairių sprendimų, pavyzdžiui: preciziškai tikslus kirpimas trumpiems plaukams; greitas grifkos trumpinimas; kirpimas trikampiu arba tiesus; galiukų trumpinimas; kirpimas garbanotiems plaukams, uniforminis ar ilgiems plaukams. Taip pat galimas modelinis, 1 numeriu kirpimas mašinėle; jaunatviškumo suteikiantis laiptuotas kirpimas. Žinoma, siūlomi ir ypač populiarūs sprendimai, tokie, kaip trumpas kirpimas; kare kirpimas ar kirpimas karštomis žirklėmis. Tie, kuriuos domina kirpimas bliudeliu ar itališkas kirpimas, tai pat turėtų užsukti į šiuos grožio namus. Nors kirpimas bliudeliu ar itališkas kirpimas nėra patys populiariausi sprendimai, šiuose grožio namuose jie bus įgyvendinti nepriekaištingai.

• Vis daugiau ir daugiau dailiosios lyties atstovių tvirtina, kad susiduria su opia problema – plonais plaukais. Nieko keista, kad jų savininkės svajoja apie storus plaukus bei didelių apimčių šukuosenas. Puiki žinia ta, kad grožio namuose Sfinksas taikomi puikūs sprendimai ploniems plaukams – ne tik kirpimas, bet ir kita plaukų priežiūra – apimtį atkuriančios plaukų kaukės, o taip pat ir profesionalūs patarimai, kaip tinkamai prižiūrėti plonus plaukus namų sąlygomis.

• Ne paslaptis, kad moteriškas kirpimas, priešingai nei vyriškas, gali būti labai įvairus ir tai atveria kelią pokyčių pasiilgusioms daliosios lyties atstovėms. Nesunku pastebėti, kad nemaža dalis jų noriai leidžiasi į išvaizdos eksperimentus, tad naujo įvaizdžio idėjų neretai ieško žurnaluose ar net sekamų įžymybių socialinių tinklų paskyrose. Grožio namai Sfinksas taip pat palaiko šią tendenciją, tad galimas kirpimas pagal nuotrauką. Taigi, jei norite pasipuošti tokia šukuosena, kurią pasirinko jūsų sekama įžymybė, tiesiog atsineškite nuotrauką į grožio namus ir kirpimo meistrai įvertins, ar toks kirpimas galėtų tapti geriausiu sprendimu. Plaukų modeliavimas pagal nuotrauką – šiuolaikiškas ir stilingas pasirinkimas kiekvienai dailiosios lyties atstovei.

• Sakoma, kad žmogus patraukliausiai atrodo ne tada, kai seka naujausias tendencijas, o, kai renkasi tai, kas jam iš tiesų tinka. Besilaikantiems būtent šios pozicijos, idealiu sprendimu gali tapti moteriškas ar vyriškas kirpimas pagal veido formą. Grožio salone dirbantys stilistai įvertins, koks plaukų kirpimas labiausiai tiktų pagal veido formą. Koks kirpimas tiktų apvaliam veidui? Koks tiktų pailgam veidui? Kokios formos veidą turintiems žmonėms tinka trumpas kirpimas ar kare? Į visus šiuos klausimus bus atsakyta grožio namuose Sfinksas. Taigi, galite būti tikri, kad jums bus parinktas idealiai jūsų veido formai tinkantis kirpimas. Toks sprendimas suteiks harmonijas bei leis atskleisti gražiausius jūsų veido bruožas.

• Tačiau ir tai dar ne visos priežastys, dėl kurių turėtumėte rinktis apsilankymą šiuos grožio namuose. Verta akcentuoti, kad visos plaukų priežiūros bei formavimo priemonės, o taip pat ir įranga, įrankiai, kurie reikalingi kirpimui atlikti (pavyzdžiui, kirpimas karštomis žirklėmis), yra aukščiausios kokybės, iš kruopščiai atrinktų žaliavų. Taigi, jūsų plaukams nebus daromas neigiamas poveikis, priešingai – jie bus puoselėjami bei tausojami.
• Grožio namai yra įsikūrę Vilniaus centre, tad surasite lengvai bei greitai. Be to, vizitą į grožio namus galite rezervuoti internetu. Tai – ypač greita bei patogu.

• Patraukli aplinka bei malonūs pašnekesiai leidžia atsipalaiduoti ir bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius, o nauja šukuosena taps geros nuotaikos garantu.

Kirpimas Vilniuje

Plaukų kirpimas didele dalimi prisideda prie patrauklaus bei stilingo įvaizdžio kūrimo. Verta pastebėti, kad netinkamai parinktas ar įgyvendintas plaukų kirpimo sprendimas gali taip pat neatskleisti gražiausių jūsų veido bruožų. Ir priešingai – jei kirpimas bus tinkamai parinktas bei įgyvendintas, tai ne tik atrodysite puikiai, bet ir įgysite daugiau pasitikėjimo savimi. Naujas įvaizdis gali paskatinti ir naujų siekių bei svajonių įgyvendinimui. Tad siekiantys pačių teisingiausių bei kokybiškai įgyvendintų plaukų kirpimo sprendimų, turėtų užsukti į grožio namus Sfinksas Vilniuje. Čia jūsų laukia ne tik kokybiškos paslaugos, bet ir nuoširdus rūpestis jūsų plaukais; jų būklės gerinimas, atstatymas; tinkamiausių plaukų priežiūros priemonių parinkimas, profesionalūs patarimai, kaip tinkamai prižiūrėti plaukus namų sąlygomis.

Tinkamai parinktas ir kokybiškas kirpimas – stilingiausia Jūsų įvaizdžio detalė. Kurkime stilingus įvaizdžius kartu.