Plaukų priežiūra vyrams

Įprasta manyti, kad rūpinimasis savo grožiu yra tik dailiosios lyties pasirinkimas. Nieko panašaus – vyrai taip pat skiria daug dėmesio savo įvaizdžiui ir ši tendencija ypač sustiprėjo per paskutiniuosius 10 metų. Džiaugiamės, kad grožio namai Sfinksas taip pat sudaro galimybes puoselėti vyrišką grožį siūlydami vyrų kirpimo paslaugas.

Kirpykla Vilniuje vyrams

Šiandien kirpyklos Vilniuje vyrams gali pasiūlyti daug įvairių estetikos sprendimų, tuo tarpu grožio namai Sfinksas siūlo ne tik profesionalius, tačiau ir kūrybiškus sprendimus, naują požiūrį į šukuoseną. Teikiamos profesionalios kirpimo paslaugos, kurios padės sukurti ne tik tvarkingą, klasikinį ar modernų, bet ir išskirtinį, unikalų įvaizdį, visoms gyvenimo situacijoms. Ši kirpykla Vilniuje vyrams užtikrina, kad bus surastas toks šukuosenos stilius, kuris geriausiai atspindės konkretaus žmogaus gyvenimo būdą, viziją ir pranoks lūkesčius.

Norintys tik apsikirpti, gali rinktis vieną iš vyriškų kirpimų – puoselėti jau atrastą plaukų kirpimo stilių, o, galbūt, leistis į naujas šukuosenos paieškas. Tuo tarpu siekiantys ryškesnių pasikeitimų, gali rinktis plaukų dažymą, kuris yra ypač vertinamas dėl tam tikrų savybių. Visų pirma, plaukų dažymas yra atliekamas dažais L‘Oreal Cover 5, kurie yra sukurti būtent vyrams. Tačiau ir tai dar ne viskas – dažų sudėtyje nėra amoniako, tad nepažeidžiama plauko struktūra, išvengiama alerginių reakcijų. Svarbu paminėti ir tai, jog procedūrai atlikti tereikia vos 5 minučių – būtent per tiek laiko žili plaukai yra tonojami ir tampa nepastebimi. Taigi, ši grožio procedūra idealiai tinka tiems, kurie nori atrodyti tvarkingai bei patraukliai, tačiau neturi daug laiko. Džiugina ir tai, kad procedūros poveikis tikrai nevienadienis: spalva išliks net iki 24 plaukų trinkimų. Dar daugiau, spalva atrodys ypač natūraliai, tad puikiai papildys tiek kasdienį, tiek šventinį įvaizdį.

Tačiau ir tai dar ne viskas – nesvarbu, kurią procedūrą pasirinksite, gausite profesionalių patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti plaukus kasdien ar kuriant šventinį įvaizdį. Na, o besidomintiems plaukų kirpimo vyrams kaina, verta akcentuoti, kad įkainiai yra ypač patrauklūs.

Vyrų kirpimas – nauja šukuosena gali tapti ir naujo gyvenimo pradžia, įnešti naujų spalvų. Kurkite, atraskite, eksperimentuokite ir mėgaukitės skirtingais savo įvaizdžiais kartu su grožio salonu Sfinksas.

Atsiliepimai apie mus

Ši vyrų kirpykla Vilniuje – atsiliepimai apie ją teigia, kad tai yra dėmesio vertas pasirinkimas mėgstantiems profesionalias paslaugas. Be to, atsiliepimai tvirtina, kad čia laukia kokybė bei profesionalumas tad patikėkite savo įvaizdžio kūrimą šiam salonui.

Vyriško kirpimo kaina:

  • 25-30€