Antakiai ir blakstienos

Sakoma, kad antakiai – vienas svarbiausių veido akcentų: jei jie bus tinkamai suformuoti bei žiūrėti, atrodysime ne tik patraukliai, bet ir kur kas jaunatviškiau. Ir iš tiesų – antakius prižiūrėti bei juos tinkamai formuoti yra būtina, o geriausia, kai tai daro savo srities profesionalai. Tad, kai yra reikalinga nepriekaištinga antakių korekcija ir dažymas Vilniuje, grožio namai Sfinksas yra idealus sprendimas.

Antakių korekcija ir dažymas

Įdomu tai, kad nemaža dalis žmonių yra įsitikinę, kad antakius prižiūrėti bei juos formuoti galima savarankiškai. Vis dėlto, profesionalo žvilgsnis bei prisilietimas yra labai svarbus. Tik meistrė gali adekvačiai įvertinti jūsų veido bruožus bei parinkti tinkamiausią antakių formą, dėl kurios žvilgsnis taps dar žavingesniu, dar paslaptingesniu ir dar labiau gundančiu. Tačiau ir tai dar ne viskas – procedūros metu bus naudojamos aukštos kokybės kosmetikos priemonės, todėl antakių plaukelių struktūra nebus pažeista, o oda – nesudirginta. Spalvos parinkimas – dar vienas svarbus akcentas, kurį taip pat turėtų vertinti profesionalas. Grožio namuose dirbančios meistrės įvertins jūsų plaukų bei odos atspalvius ir patars, kokia antakių spalva derėtų labiausiai.

Procedūra su vašku

Dailiosios lyties atstovės dažnai svarsto, kuris antakių korekcijos būdas galėtų būti geriausias, pavyzdžiui, ar dėmesio verta galėtų būti antakių korekcija vašku Vilniuje ar vistik įprasta antakių korekcija Vilniuje yra geresnis pasirinkimas. Taigi, nieko keista, kodėl antakių korekcija Vilniuje ir atsiliepimai apie tai, yra viena populiariausių užklausų. Tačiau negaiškite laiko, ieškodamos atsakymo, kadangi kiekviena situacija yra individuali. Tad grožio salone dirbančios meistrės įvertins jūsų odos bei antakių būklė ir informuos, kuris korekcijos būdas (vašku ar be) galėtų atnešti geriausius rezultatus.

Dažnai merginos bei moterys ieško pačių įmantriausių, netikėčiausių ar sudėtingiausių būdų, kaip išryškinti veido bruožus, tačiau pamiršta, kad paslaptis yra labai paprasta – tai galima padaryti tinkamai formuojant antakius. Tad patikėkite šį svarbų darbą profesionalams. Beje, klienčių atsiliepimai – patys geriausi.

Tinkamai suformuoti antakiai suteiks jūsų žvilgsniui paslapties, žavesio bei patrauklumo, tad antakių korekcija Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, geriausias jūsų pasirinkimas.

Antakiai ir blakstienos

  • Antakių formos korekcija: 10 €
  • Antakių formos korekcija ir dažymas: 20 €
  • Antakių dažymas: 10 €
  • Blakstienų dažymas: 10 €