Plaukų priežiūra moterims

Ombre

1344582509_kraska-dlya-volos-7

Balayage

Dažnai galima išgirsti sakant, kad plaukai – gražiausia moters puošmena. Ir iš tiesų, niekas negali nuginčyti šio fakto, nebent tik papildyti, kad plaukus būtina tinkamai prižiūrėti bei puoselėti. Vienas iš būdų tai padaryti – plaukų dažymas.

Plaukų dažymas Vilniuje

Plaukų dažymas Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, idealus pasirinkimas kiekvienai, besirūpinančiai savo grožiu. Čia jūsų laukia ne tik vieni geriausių bei rūpestingiausių plaukų dažymo meistrų Vilniuje, bet ir įvairūs plaukų dažymo būdai.

Dažnai merginos bei moterys svarsto, ar tokie sprendimai, kaip plaukų dažymas sruogelėmis, Ombre ar plaukų Balayage Vilniuje gali būti nebrangūs? Atsakant į šiuos klausimus, verta paminėti, kad šiais būdais plaukų dažymo Vilniuje kainos, salone Sfinksas, gali siekti nuo 45 eur iki 100 eur. Lyginant su tuo, ką gaunate – ne tik naują šukuoseną, bet ir dėmesingai parinktas spalvas, kruopščiai atliktą darbą; plaukų priežiūrą profesionaliomis priemonėmis, didesnį pasitikėjimą savimi bei geresnę nuotaiką, galima daryti išvadą, kad plaukų dažymo sruogelėmis kaina Vilniuje (ar bet kurio kito dažymo būdo), yra nedidelė.

Net jei gyvenate kitame šalies mieste, paprastas dažymas sprendimas pasipuošti sruogelėmis, yra viena priežasčių atvykti į sostinę. Kartais reikia tiek nedaug, kad gyvenimas nušvistų kitomis spalvomis. Kadangi grožio namai yra įsikūrę miesto centre, plaukų dažymas Vilniuje gali tapti ypač malonia pramoga: visų pirma, būsite tikros, kad jūsų plaukų grožiu rūpinasi profesionalūs plaukų dažymo meistrai Vilniuje, antra – pasipuošus nauja šukuosena negalima vykti namo – aplankykite šalia esančias kavines ar parduotuves: bus puiki proga atnaujintą įvaizdį papildyti naujomis detalėmis ar pažintimis. Tad plaukų dažymas, gali atverti daug puikių ir naujų galimybių, tad nepraleiskite progos.

Plaukų dažymas Vilniuje, salone Sfinksas, sužavės patrauklia kaina bei profesionalumu. Dar daugiau – nepriklausomai nuo to, koks plaukų dažymo būdas bus pasirinktas, šiuose grožio namuose, taps procesu, kurio metu gausite ypač vertingų patarimų, kaip prižiūrėti nudažytus plaukus, kokias priemones pasirinkti, kaip ilgiau išsaugoti spalvą.

Meistrai naudoja aukštos kokybės plaukų dažus bei priežiūros priemones, tad drąsiai galima sakyti – balayage tikrai nepakenks jūsų plaukams, priešingai – suteiks daug džiaugsmo ir įneš naujų spalvų į gyvenimą tiesiogine šio žodžio prasme, o kaina – labai patraukli.