ombre dažymas

Ką rinktis tuomet, kai pageidaujama šukuosenos pokyčių, tačiau nesinori dažyti visų plaukų? Puikia išeitimi gali tapti Ombre dažymas.

Dažymo metodika

Šis dažymas – tai technika, kuomet spalvos pamažu pereina iš vienos spalvos į kitą: iš šviesios į tamsią arba atvirkščiai. Pastebimas pakankamai ryškus kontrastas, tad šis plaukų dažymo būdas puikiai tiks ir toms dailiosios lyties atstovėms, kurios nori būti pastebėtos. Žodis Ombre, išvertus iš prancūzų kalbos, reiškia šešėlyje.

Prieš porą metų išpopuliarėjęs Ombre dažymas šiandien laikosi tarp labiausiai mėgstamų pasirinkimų ir, panašu, kad pozicijų artimiausiu metu dar neužleis. Beje, šis dažymas žavi savo kaina: jos siekia nuo 80 (trumpiems plaukams) iki 100 eur. Tiksli Ombre plaukų dažymo kaina priklausys nuo jų ilgio.

Ombre dažymas trumpiems plaukams

Trumpaplaukės merginos bei moterys neretai yra įsitikinusios, kad tokia šukuosena neleidžia įgyvendinti kūrybiškų idėjų bei užkerta kelią eksperimentams. Tačiau tik ne tuo atveju, kai kalbame apie šią dažymo techniką – Ombre dažymas trumpiems plaukams puikiai leis įgyvendinti įvairias idėjas ir leis pasinerti į eksperimentus. Na, o ilgaplaukėms, Ombre dažymas suteikia dar daugiau įvairių galimybių.

Plaukų dažymas Vilniuje, grožio namuose Sfinksas – puikus būdas atnaujinti savo įvaizdį. Nors norint atnaujinti savo šukuoseną šia plaukų technika prireiks ne vienos valandos, verta akcentuoti, kad grožio namų Sfinksas darbo laikas yra ypač patogus, tad vizitą nebus sudėtinga suplanuoti.

Verta akcentuoti ir tai, kad dažnai merginos bei moterys pageidauja išbandyti šią plaukų dažymo techniką, tačiau nėra apsisprendusios, kokią spalvą pasirinkti ir kokia dalis plaukų turėtų būti nudažyta. Vis dėlto, tai – tik mažytė problema, kadangi grožio namuose Sfinksas Vilniuje dirbantys specialistai netruks įvertinti, kokie šukuosenos pasikeitimai tiktų labiausiai. Netgi bus pasiūlyti keli variantai, iš kurių išsirinksite sau labiausiai tinkantį.

Ombre dažymas Vilniuje, grožio salone Sfinksas, skirtas kiekvienai, kuri svajoja apie pastebimus, tačiau ne per daug radikalius šukuosenos pokyčius. Be to, sakoma, kad šis dažymas yra vienas iš tų sprendimų, kurį, kartą išbandžius, norisi kartoti vėl ir vėl. Tad linkime malonių atradimų!