Dermatologinė procedūra

Jei norite išlaikyti tobulą veido būklę, grožį bei jaunystę, tai vien tik įprastų priežiūros priemonių gali nepakakti – būtina rinktis ir kitus sprendimus, kurie jaunina bei gražina jūsų veido odą. Puikia išeitimi gali tapti veido masažas.

Veido masažas Vilniuje

Jei reikalingas profesionalus veido masažas Vilniuje, užsukite į grožio erdvę Sfinksas. Profesionalūs veido masažai Vilniuje garantuoja, kad pajutę jos naudą, procedūrą norėsite kartoti reguliariai. Tai – ne tik puikus būdas atsipalaiduoti po sunkios dienos, svarbiausiai tai, kad veido masažo nauda yra labai didelė. Jo metu suaktyvinama kraujotaka, tad oda atrodo kur kas skaisčiau, gyvybingiau; užkertamas kelias raukšlelių susidarymui bei atitolinami senėjimo procesai. Tačiau ir tai dar ne viskas – reguliariai atliekant veido masažą, geriau įsisavinami vertingiausi priežiūros priemonių komponentai. Po procedūros jaučiamasi žvaliau, energingiau. Be to, tai yra puikus pasirinkimas visiems, kurie savo grožį siekia puoselėti visiškai natūraliais būdais, siekdami išvengti sąlyčio su cheminėmis medžiagomis, kurios ilgainiui sausina odą. Beje, neretai galvojama, kad veido masažas paveikia tik veido odą. Iš tiesų, kokybiškai atliktas veido masažas teigiamai veikia ir aplinkinius audinius, jaučiamas lengvumas galvos, sprando bei kaklo srityse, pagerėja nuotaika, didėja pasitikėjimas savimi.

Klaidinga galvoti, kad veido masažas gali būti atliekamas ir namuose. Tai yra viena iš tų procedūrų, kurią siekiant tinkamai atlikti, reikalingos profesionalios žinios bei gebėjimai, o jų nesant, galima ne tik nesulaukti rezultato, bet ir pakenkit veido odai. Taigi, jei nusprendėte palepinti savo veido odą masažu ir gauti maksimalią naudą, kreipkitės į specialistus.

Profesionalus masažas – puikus pasirinkimas siekiant išlaikyti puikią odos būklę bei jaunystę. Tačiau tuo, kas gali užtikrinti malonius rezultatus, būtina dalintis ir su kitais. Būtent todėl šis masažas tapti idealia dovana tiems žmonėms kurie jums rūpi. Beje, siekiant paties geriausio efekto, reikėtų šią procedūrą atlikti reguliariai. 30 minučių trukmės veido masažo kaina šiuose grožio namuose – 20 eur.

Meilės ir rūpesčio sau niekada nebūna per daug. Lepinkitės kartu su grožio namais Sfinksas Vilnius.

Veido masažas

  • Trukmė – 30 min.: 20 €