Antakiai ir blakstienos

Ryškios, sodrios, tankios, tinkamai prižiūrėtos bei suformuotos blakstienos – vienas gražiausių veido akcentų. Jos gali suteikti jūsų žvilgsniui kerinčio paslaptingumo, išskirtinumo, žavesio. Tad patikėkite savo blakstienų dažymą geriausioms specialistėms.

Blakstienų dažymas grožio salone Sfinksas – geriausias pasirinkimas. Čia jūsų blakstienų grožiu pasirūpins ilgametę patirtį turinčios savo srities specialistės.

Kai kurios dailiosios lyties atstovės yra įsitikinusios, kad šią procedūrą galima atlikti ir namų sąlygomis. Vis dėlto, tai nėra pati geriausia išeitis, kadangi dažymas reikalaus profesionalių sprendimų. Kokios priemonės tiktų labiausiai? Kaip ilgai jas laikyti? Tai – tik keletas klausimų, į kuriuos teisingiausius atsakymus žino savo srities profesionalės.

Beje, verta akcentuoti ir tai, kad ši procedūra yra puikus pasirinkimas ir toms dailiosios lyties atstovėms, kurios galvoja, kad atėjo laikas leisti bent trumpam pamiršti tušą. Nors šiandien prekyboje esantys  tušai yra ypač kokybiški, praturtinti įvairiais komponentais, verta pastebėti, kad kasdienės jo porcijos ilgainiui gali nualinti blakstienas. Taigi, viena svarbiausių sveikų ir gražių blakstienų paslaptis yra ta, kad norint užtikrinti puikią jų būklę, vertėtų bent kuriam laikui atsisakyti tušo. Tačiau tai dar nereiškia, kad visam šiam laikui jūsų turite atsisakyti jų sodrumo bei ryškumo. Taigi, puikiai tinka profesionalus blakstienų dažymas, kuris užtikrina sodrumą bei ryškumą, leisdamas pamiršti tušo naudojimą. Be to, išvengdamos būtinybės kasdien naudoti tušą, sutaupysite laiko.

Blakstienų dažymas grožio namuose Sfinksas yra atliekamas naudojant aukštos kokybės priemones, todėl galite būti tikri: bus išgautas puikus estetinis vaizdas, užtikrinamas ryškumas, tačiau išvengiama jų pažeidimų. Dar daugiau, gausite vertingų patarimų, kaip prižiūrėti blakstienas kiekvieną dieną. Kaip žinia, viena iš gražių bei sveikų blakstienų paslapčių yra tinkama kasdienė priežiūra. Taigi, įžvalgos, kurias jums pateiks šiuos grožio namuose dirbančios specialistės, bus ypač vertingos puoselėjant blakstienų grožį kiekvieną dieną.

Blakstienų dažymo kaina

Besidominčioms dažymo kaina, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad ši procedūra grožio namuose Sfinksas (Vilniuje) kainuoja 10 eur. Procedūros kaina yra ypač patraukli, o rezultatais džiaugsitės ne vieną savaitę.