Jeigu neketinate keisti visų plaukų spalvos, geriausias sprendimas yra plaukų šaknų dažymas. Toks dažymas paslepia ataugusias šaknis, nealina dažytų plaukų galų ir paprastai yra pigesnis nei visų plaukų dažymas. Ieškote, kur profesionaliai ir gera kaina atliekamas plaukų šaknų dažymas? Apsilankykite mūsų grožio namuose „Sfinksas” Vilniuje! Šia plaukų šaknų dažymas atliekamas tiesiems ir garbanotiems plaukams.

Plaukų šaknų dažymas Vilniuje

Plaukų šaknų dažymas yra puikus sprendimas norint paslėpti žilus plaukus. Dažai yra tepami tik ant ataugusių šaknų, todėl likę plaukai nepatiria neigiamo dažų poveikio. Dažnas plaukų dažymas, ypač šviesinimas, kenkia plaukams ir gali sukelti sausumą, todėl tik šaknų dažymas yra geriausia alternatyva, norint kuo mažiau juos nualinti. Galima skirti trijų tipų plaukų dažus:

  • Ilgalaikiai plaukų dažai. Ilgalaikiai plaukų dažai yra tie, kurie nenusiplauna. Jie puikiai tinka šaknų dažymui, jeigu reikia paslėpti daug žilų plaukų. Prie ilgalaikių plaukų dažų yra priskiriamas ir plaukų baliklis, kuris skirtas spalvai nuimti;
  • Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai. Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai palaipsniui nusiplaus su kiekvienu plovimu, kol galiausiai visai išnyks. Pusiau ilgalaikiuose dažuose nėra amoniako, tačiau yra nedidelis kiekis peroksido. Jis šiek tiek pakelia išorinę plauko odelę, kad pigmentas patektų į plauką. Juos naudoti galite pagal poreikį arba kas kelias savaites. Tai puiki alternatyva ilgalaikiam plaukų dažams;
  • Tonuojančios plaukų priežiūros priemonės. Iš tiesų, tonoujančios plaukų priežiūros priemonės nėra dažai, bet gali suteikti panašų efektą. Jos skirtos pašalinti nenorimus geltonus atspalvius nuo šviesių plaukų, pridėti jiems pelenų, platinos, persiko arba rausvų tonų. Tamsiems plaukams tonuojančios priemonės suteikia sodrumo ir intensyvumo. Tai priemonės, kurios žinomos kaip nuplaunami šampūnai, dažantys balzamai ir atspalvio suteikiančios kaukės. Tonavimas visiškai nekenkia plaukams, nes šiose priemonėse nėra amoniako. Jos tinka pirmiesiems žiliems plaukams paslėpti, suteikti plaukams naujo atspalvio. Tonuojančios priemonės gali būti skirstomos į tinkančias naudoti namų sąlygomis ir profesionalias salono lygio. Pastarosiose yra daugiau pigmento, jas turi naudoti tik profesionalai.

Šaknų dažymas sruogelėmis

Galima skirti du plaukų šaknų dažymo būdus:

  • Visų šaknų dažymas. Tai toks dažymas, kuomet dažomos visos plaukų šaknys viena spalva. Šis būdas yra greitas palyginti su kitomis dažymo technikomis. Svarbu paminėti, kad balinti plaukų šaknų namie nepatariama;
  • Šaknų dažymas sruogelėmis. Plaukų šaknys gali būti dažomos sruogelėmis. Šiuo dažymo metodu dažomos ne visos šaknys, o tik jų sruogos. Dažai tepami per visą ilgį nuo plaukų šaknų iki galų. Plaukų šaknų dažymas sruogelėmis tamsiems plaukams itin tinka norint paslėpti žilus plaukus, nes ataugę žili plaukai įsimaišo tarp šviesių sruogelių – skirtingai nei dažant šaknis tamsiai, jums nereikės dažnų vizitų pas plaukų stilistą. Tačiau dažymas sruogelėmis nėra paprasta, palikite tai profesionalams;

Plaukų dažymas sruogelėmis pagyvina jūsų įvaizdį ir suteikia ryškumo. Šiais laikais galimi įvairūs dažymo sruogelėmis būdai: dažymas stambiomis arba smulkiomis sruogelėmis, juvelyrinis sruogavimas.

Kas kiek laiko reikia dažyti plaukų šaknis?

Per mėnesį plaukai paauga maždaug 1,3 cm. Tačiau kiekvieno žmogaus plaukų augimas yra individualus ir gali priklausyti nuo daugelio veiksnių. Bendrai kalbant, plaukų augimo greitis labiausiai priklauso nuo genetikos, bet jam įtakos gali turėti amžius, mityba, stresas, hormonų svyravimai, galvos odos būklė, plaukų priežiūros rutina, vaistai ir kitos sveikatos būklės. Taigi, kas kiek laiko dažyti plaukų šaknis, priklauso individualiai.

Vidutiniškai plaukų šaknų dažymas reikalingas kas 4-8 savaites. Kai kurioms moterims gali užtekti tik tonuojančių plaukų priemonių, kitoms prireiks stipresnių dažų. Be to, ataugusių šaknų dažymas tinka ir pažeistiems plaukams, nes, skirtingai nei dažant per visą ilgį, plaukai nėra dar kartą pažeidžiami dažais. Yra dažymo technikų, kuomet plaukų šaknų dažymas nereikalingas kas kelias savaites. Jeigu norite to išvengti, galite rinktis tokias dažymo technikas kaip Balayage, Ombre arba AirTouch.

Plaukų šaknų dažymo kaina gali skirtis priklausomai nuo plaukų storio ir naudojamų priemonių. Grožio namuose „Sfinksas” plaukų šaknų dažymas kainuoja x. Mes esame įsikūrę Vilniaus centre, todėl mus rasti itin paprasta. Čia dirba tik profesionalūs plaukų stilistai ir koloristai, kurie kokybiškai atliks kirpimus ir dažymus tiek garbanotiems, tiek tiesiems plaukams.

 

Kaina:

  • Plaukų šaknų dažymas (2 val.): 60€
  • Plaukų šaknų dažymas ir tonavimas (2 val.): 80€
  • Plaukų šaknų dažymas ir kirpimas (2 val. 30 min.): 90-100€