Jeigu norite pakeisti plaukų spalvą arba išbandyti kokią nors plaukų dažymo techniką, jums reikalingas ne tik šaknų, bet visų plaukų dažymas. Tokio dažymo metu dažai yra tepami per visą plaukų ilgį, todėl plaukai blizga įgavę naują šviežią atspalvį. Domina profesionalus visų plaukų dažymas Vilniuje? Apsilankykite grožio namuose „Sfinksas”, kurie yra įsikūrę pačiame Vilniaus centre!

Trumpų plaukų dažymas

Trumpiems plaukams dažniausiai yra atliekamas dažymas per visą ilgį. Jiems galima atlikti ir įvairias dažymo technikas, bet trumpų plaukų modeliams dažnai pasirenkamas vienspalvis visų plaukų dažymas. Štai kelios plaukų spalvos, kurios nuostabiai atrodo trumpiems kirpimams:

Kaštoninė ruda. Tai sodrios rudos atspalvis su raudonais tonais, kuris ypač tinka rudaakėms;
Burgundijos raudona. Burgundiška spalva susideda iš rudų, raudonų ir violetinių atspalvių. Tai puikus pasirinkimas norinčioms išsiskirti;
Pelenų pilka. Ši drąsi spalva tinka įvairiems odos atspalviams, o jos savininkei suteikia išskirtinumo;
Sakurų rožinė su šviesiomis sruogelėmis. Trumpiems plaukams puikiai atrodo šviesių ir rausvų atspalvių dermė, todėl nebijokite derinti šių dviejų spalvų.
Karamelinė. Tai šilta rusva spalva, kuri itin tinka su sruogelėmis.

Trumpų plaukų dažymo privalumas yra tas, kad jis neužima daug laiko lyginant su ilgų plaukų dažymu. Konkreti trukmė priklauso nuo kirpimo modelio ir technikos.

Ilgų plaukų dažymas

Jeigu turite ilgus plaukus, galite drąsiai eksperimentuoti su įvairiomis plaukų dažymo technikomis. Ilgų plaukų ilgis yra itin tinkamas atlikti ne tik dažymus per visą ilgį, bet ir kitokius variantus, tokius kaip Ombre, Balayage ar AirTouch:

Ombre. Prancūzų kalba ombré reiškia „šešėlis“. Plaukų spalvų pasaulyje ombré yra dviejų atspalvių plaukų splava, kuri paprastai viršuje būna tamsesnė, o apačioje – šviesesnė. Todėl toks dažymas itin tinka tamsiaplaukėms. Ombré taip pat gali būti bet koks spalvų derinys – natūrali blondinė, ruda ar raudona arba kažkas neįprasto, pavyzdžiui, rožinė, mėlyna, žalia ar violetinė. Dažymas yra universalus, tinka daugeliui ilgų ir vidutinio ilgio plaukų;
Balayage. Balayage yra prancūziškas žodis, kurio reikšmė yra „šluoti“. Taikant šią plaukų dažymo techniką plaukai dažomi teptuku, atsitiktines jų dalis (sruogas) tepant norima spalva. Taip gaunamas natūraliai atrodantys dažymas, kuris neturi griežtų linijų. Balayage yra tarpinis variantas tarp Ombre ir AirTouch;
AirTouch. Tai plaukų dažymo technika, panaši į Balayage. Ją sukūrė rusų plaukų stilistas, tačiau ji populiari visame pasaulyje. AirTouch išskirtinumas yra tas, kad tokiame dažyme naudojamas plaukų džiovintuvas, kurio funkcija yra nupūsti dalį trumpų plaukelių prieš tepant sruogą dažais. Taip sukuriamas itin natūraliai atrodantis efektas. AirTouch dažymas prasideda aukščiau nei Ombre ar Balayage, beveik nuo šaknų. Toks dažymas, kaip ir Ombre bei Balayage, puikiai tinka tamsiaplaukėms ir sukuria ilgai išliekantį efektą. AirTouch dažymas yra ilgas procesas, galintis trukti kelias valandas.

Visos šios dažymo technikos yra nelengvos ir reikalauja įgūdžių. Jeigu norite, kad šie dažymai atrodytų natūraliai ir profesionaliai, patikėkite tai profesionaliam plaukų stilistui.

Plaukų dažymo kainos

Žilų plaukų maskavimui užtenka tik plaukų šaknų dažymo, tačiau yra atvejų, kai reikia visų plaukų dažymo. Visų plaukų dažymas viena spalva reikalingas, kai:

  • Norite pakeisti plaukų spalvą;
  • Dabartinė spalva yra nublukus ir praradus spindesį;
  • Plaukai yra ne kartą dažyti keliais atspalviais ir reikia suvienodinti spalvą.

Mūsų grožio namuose „Sfinksas” Vilniuje visų plaukų dažymas kainuoja nuo x. Kaina priklauso nuo plaukų ilgio, storio, dažymo technikos ir naudojamų priemonių. Pas mus atliekamas trumpų, ilgų ir priaugintų plaukų dažymas.

 

Plaukų dažymo kaina:

  • Trumpi plaukai (iki pečių): nuo 60€
  • Ilgi plaukai (iki pečių): nuo 70€