balayage dažymas

Ar gali plaukų dažymas derėti su visišku natūraliu įvaizdžiu? Ar norite atrodyti taip, kad ir plaukai būtų dažyti, ir būtumėte tarsi saulės nubučiuota? Jei taip, Balayage dažymas yra geriausias pasirinkimas.

Balayage plaukų dažymas

Balayge plaukų dažymas – tai technika, kuomet plaukai šviesinami tik tose vietose, kuriuose juos apšviestų natūraliai krentanti saulės šviesa. Taigi, dėl šios priežasties, Balayage dažymas leidžia sukurti ypač patrauklų vaizdą: plaukai tampa šviesesni, tačiau vaizdas toks patrauklus bei natūralus, kad netgi gali būti sunku atskirti, ar plaukus dažėte, ar tiesiog saulės šviesa jus apdovanojo savo spinduliais. Dar daugiau, Balayge plaukų dažymas sukuria purių, gyvybingų, sveikų, blizgančių plaukų efektą. Taip pat Balayge dažymas idealiai tinka ir toms dailiosios lyties atstovėms, kurių gamta neapdovanojo didele plaukų apimtimi, tačiau ją labai norėtųsi turėti.

Plaukų dažymas Vilniuje

Balayge dažymas Vilniuje, grožio salone Sfinksas, yra idealus pasirinkimas kiekvienai merginai ar moteriai, kuri pageidauja pokyčių, tačiau nenori drastiškų šukuosenos pasikeitimų. Balayge dažymas bus atliktas taip, kad jūsų šukuosena bus dar gražesnė, subtilesnė, kurs prabangos bei elegancijos įspūdį, tačiau tuo pat metu bus išvengta radikalių sprendimų. Dar daugiau, Balayge plaukų dažymas šiame grožio salone, yra idealus pasirinkimas ir tuo atveju, jei visada svajojate apie nesudėtingą būdą vizualiai padidinti plaukų apimtį. Na, o jei siekiate ypač romantiško įvaizdžio – norite atrodyti taip, tarsi būtumėte tarsi saulės pabučiuota, tuomet Balayage dažymas taip pat puikiai tiks.

Balayge dažymas Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, kainuos nuo 100 iki 180 eur.

Beje, verta akcentuoti ir tai, kad Balayge dažymas sostinėje Vilnius, grožio namuose Sfinksas, yra puikus pasirinkimas ir kituose šalies miestuose gyvenančioms dailiosios lyties atstovėms – čia jūsų laukia profesionalūs meistrai, o procedūros metu naudojamos aukštos kokybės plaukų dažymo bei priežiūros priemonės. Dar daugiau, gausite daug vertingų patarimų, kaip prižiūrėti plaukus po procedūros.

Nors Balayge dažymas reikalaus ne vienos valandos jūsų laiko, suplanuoti vizitą neturėtų būti sunku – grožio namų Sfinksas darbo valandos ypač patrauklios, tad rinkitės patogiausią apsilankymo laiką.

Balayge dažymas įneš daugiau šviesos į jūsų gyvenimą. Tad spindėkite ir švytėkite kartu su grožio namais Sfinksas.

 

Balayage plaukų dažymo kaina:

  • Trumpi plaukai (iki pečių) (3 val.) – 130€
  • Ilgi plaukai (4 val.) – 150€
  • Labai ilgi plaukai (5 val.) – 180€