Depiliacija cukrumi

Depiliacija cukrumi

Klausimas, kaip pašalinti plaukelius greitai bei kokybiškai, užtikrinant estetišką vaizdą, yra aktualus kiekvienam. Siūlomi įvairūs depiliacijos būdai, tad dažnai būna sudėtinga pasirinkti. Ne paslaptis, kad kiekvienas depliacijos būdų turi tam tikrų ypatybių, tad neturintiems nieko bendra su šia sritimi, dažnai būna sudėtinga įvertinti, kas jų odai tiktų ir patiktų labiau. Vienas iš galimų pasirinkimų yra depiliacija cukrumi. Jos metu ant depiliuojamų zonų yra užtepama speciali cukraus masė – pasta, kuri po kiek laiko nuplėšiama, tad kartu pašalinami ir plaukeliai bei jų šaknys.

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šios procedūros metu yra naudojami vandenyje tirpūs komponentai – cukrus bei medus. Taigi, po procedūros rekomenduojama depiliuotą vietą nuplauti vandeniu.

Ne paslaptis ir tai, kad didelė dalis žmonių bet kokia kaina siekia išvengti diskomforto. Tad pageidaujama, kad posakis apie tai, jog grožis reikalauja kančių, negaliotų. Ir iš tiesų – šiandien jau galime rinktis įvairias procedūros, kurios užtikrina tą patį efektą, tačiau leidžia patirti mažiau nemalonių potyrių. Būtent tokia yra depiliacija cukrumi Vilniuje – lyginant su depiliacija vašku, ši procedūra sukels mažiau diskomforto; be to, mažesnė patinimo ar kraujavimo tikimybė. Visa tai todėl, kad procedūros metu naudojamos natūralios medžiagos. Tačiau ir tai dar ne viskas – procedūros metu gausite vertingų patarimų, kaip prižiūrėti odą.

Kai reikalinga profesionali depiliacija cukrumi Vilniuje, puikiu pasirinkimu gali tapti grožio namai Sfinksas. Procedūros metu naudojamos kokybiškos bei natūralios žaliavos, tad užtikrinamas ne tik estetiškas galutinis vaizdas, bet ir sumažinama patinimų kraujavimų tikimybė. Depiliacija cukrumi gali būti atliekama įvairioms zonoms: veidui, rankoms, pažastims, kojoms (iki kelių arba pilna kojų depiliacija); bikini sričiai. Depiliacija cukraus pasta Vilniuje, šiame grožio salone kainuos tik nuo 7 eur. Be to, grožio salono darbo laikas – ypač patogus, tad nebus sudėtinga suplanuoti vizitą Vilniuje.

Cukraus depiliacija Vilniuje garantuoja patrauklų bei ilgalaikį rezultatą. Negaiškite laiko namuose, bandydami pašalinti plaukelius – profesionalų sprendimai bei priežiūra yra geriausias pasirinkimas, užtikrinantis komfortą ir estetišką vaizdą.

Depiliacija cukrumi

  • Veido: 7 – 12 €
  • Rankų: 20 – 30 €
  • Pažastų: 10 €
  • Kojų iki kelių: 30 €
  • Pilna kojų depiliacija: 60 – 80 €
  • Bikini: 20 – 30 €