Jeigu norite pašviesinti plaukus nešviesinant jų šaknų, AirTouch plaukų dažymas – puikus pasirinkimas. Tai vienas iš populiariausių dažymo būdų tamsiaplaukėms, kurios nori šviesesnių atspalvių. Ieškote, kur profesionaliai atliekamas AirTouch dažymas Vilniuje? Apsilankykite grožio namuose „Sfinksas”, įsikūrusiame adresu Konstitucijos pr. 21b, Vilnius!

AirTouch plaukų dažymas – kas tai?

Daugelis iš mūsų yra girdėję apie AirTouch dažymą, bet ne visi žino, kas tai yra. AirTouch plaukų dažymas – tai pakankamai naujas šviesinimo būdas, kuomet plaukai šviesinami maždaug nuo šaknų iki galiukų. AirTouch dažymas yra panašus į Balayage dažymą, tačiau jo technika skiriasi – plaukai, nudažyti AirTouch būdu, neturi matomo perėjimo nuo tamsaus iki šviesaus, tai atrodo itin natūraliai. Šiam dažymui paprastai naudojami dažai su maža peroksido koncentracija, todėl jis beveik nekenkia plaukams.

AirTouch dažymas nereikalauja dažnų vizitų pas plaukų stilistą. Su tokiu šviesinimo būdu galite lankytis grožio salone kas pusę metų arba rečiau, taigi, jis itin tinka toms, kurios neturi laiko dažniems vizitams. AirTouch dažymas puikiai atrodo tiek trumpiems, tiek ilgiems plaukams. Tai taip pat geras pasirinkimas, jeigu turite plonus plaukus – ši technika gali pridėti vizualios apimties, be to, ji yra saugesnė nei kiti šviesinimo būdai. Ploni plaukai yra itin gadinami kenksmingų cheminių medžiagų, esančių dažuose, o AirTouch atlikti stiprūs dažai nenaudojami.

Airtouch plaukų dažymo technika

AirTouch dažymo technika yra unikali tuo, kad joje yra naudojamas oras – plaukų stilistas, atlikdamas Airtouch dažymą, naudoja plaukų džiovintuvą. Taip yra sukuriamas vientisų natūraliai susiliejusių spalvų efektas. Šią techniką sukūrė rusas Vladimir Sarbashev, o ji netrukus išpopuliarėjo visame pasaulyje. Plaukų stilistas norėjo išrasti metodą, kuris mažiau kenkia plaukams. AirTouch technika yra puikus pasirinkimas jūsų plaukams, jei ieškote saugesnės ir ilgai išliekančios alternatyvos originaliam balayage arba ombre šviesinimo būdams. Apibendrinus, galima išskirti kelis šios technikos privalumus:

Saugesnė alternatyva jūsų plaukams. Skirtingai nuo tradicinių šviesinimo technikų, kurios gali labai pažeisti jūsų natūralius plaukus, AirTouch metodas buvo išrastas kaip saugesnė ir mažiau juos pažeidžianti alternatyva. Kadangi šio dažymo metu naudojamas plaukų džiovintuvas, juo nupučiama silpni ir trumpi plaukeliai, o nudažomi tik stipresni ir atsparesni plaukai;
Maksimaliai natūralus efektas. Su AirTouch dažymu jūsų plaukai atrodys natūraliai, nesimatys aiškaus perėjimo nuo tamsaus iki šviesaus. Žinoma, toks efektas bus išgautas tik atliekant dažymą profesionaliai;
Ilgai išliekantis dažymas. AirTouch dažymas išlieka net pusę metų. Todėl džiaugsitės retesniais vizitais pas plaukų stilistą ir ilgai išliekančiu efektu.

AirTouch dažymas atliekamas tiek garbanotiems, tiek tiesiems plaukams. Tai yra labai kruopštus darbas, kuris gali užimti nemažai laiko. Kiek truks dažymas, priklauso nuo plaukų ilgio ir struktūros – ilgiems ir garbanotiems plaukams tai gali užtrukti net 4 val. Trumpiems plaukams tai gali trukti iki valandos.

Kuo skiriasi AirTouch nuo Balayage?

AirTouch vs. Balayage – kuo tai skiriasi? Abu šviesinimo būdai, tiek Airtouch, tiek Balayage, yra panašūs. Abu šviesinimo būdai itin tinka tamsiaplaukėms ir nereikalauja dažnų vizitų pas plaukų stilistą. Didžiausias skirtumas yra tas, kad AirTouch dažyme plaukų atskyrimui naudojamas plaukų džiovintuvas, o Balayege technikoje – šukos. Be to, AirTouch prasideda maždaug nuo šaknų, o Balayage – maždaug nuo pečių arba šiek tiek aukščiau.

Abi dažymo technikos yra puikus pasirinkimas tamsių plaukų paryškinimui ir pagyvinimui, jos negadina plaukų. Todėl, kurią techniką pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų skonio ir norų. Apsvarstykite tokius veiksnius kaip kaina, norimas efektas ir laikas.

AirTouch plaukų dažymo kainos

Airtouch plaukų dažymo kainos gali labai skirtis. Tai priklauso nuo grožio salono, plaukų stilisto kvalifikacijos, plaukų ilgio ir storio, naudojamų priemonių. Renkantis tokią dažymo techniką, turėtumėte atsižvelgti į plaukų stilisto kvalifikaciją. Atsiliepimai, darbų pavyzdžiai yra puikus būdas apsispręsti, ar verta jam patikėti savo plaukus. AirTouch yra sudėtinga technika, kuri reikalauja įgūdžių.

Mūsų grožio namuose „Sfinksas” AirTouch plaukų dažymas kainuoja nuo x. Rinkdamiesi mūsų grožio namus, renkatės profesionalumą ir kokybę – mūsų plaukų stilistai ir koloristai atliks aukščiausios kokybės AirTouch dažymus. Taip pat jie padės apsispręsti dėl tinkamo kirpimo ir šukuosenos.

 

AirTouch plaukų dažymo kaina:

  • Vidutinio ilgio plaukai (5 val.) – 250€
  • Ilgi plaukai (5 val.) – 300€