Pasaulyje vis labiau populiarėja plaukų kirpimas karštomis žirklėmis. Toks kirpimo būdas netgi laikomas inovatyviu sprendimu kovoti su išsišakojusiais plaukų galiukais. Ar norėtumėte išbandyti plaukų kirpimą karštomis žirklėmis Vilniuje? Kviečiame apsilankyti grožio namuose „Sfinksas”, kur profesionalūs plaukų stilistai padės jums pasiekti norimo rezultato.

Kas yra kirpimas karštomis žirklėmis?

Karštos žirklės atrodo lygiai taip pat kaip tradicinės mechaninės, tik metalas ir visos kaitinimo dalys yra paslėptos po specialiomis termo detalėmis. Juose taip pat sumontuotas mini kompiuteris, leidžiantis nustatyti ir palaikyti temperatūrą reikiamame lygyje. Prietaiso šildymo temperatūra nustatoma pagal plaukų tipą: ploniems ir šviesiems plaukams reikalingas žemesnis temperatūros režimas nei storiems ir tamsiems plaukams.

Kuo skiriasi kirpimas paprastomis ir karštomis žirklėmis? Kerpant įprastomis mechaninėmis žirklėmis, plaukai yra gadinami ir pažeidžiama jų natūrali struktūra: galiukai tampa išsišakoję, plaukai tampa jautrūs žalingam aplinkos poveikiui. Pažvelgus į tokius plaukus pro mikroskopą, matosi suplyšę, pasišiaušę galiukai, primenantys šepetį. Žinoma, ne visada kirpimas paprastomis žirklėmis yra trapių, pažeistų plaukų su išsišakojusiais galiukais priežastis, tačiau vis tiek to nereikėtų nuvertinti.

Naudojant karštas žirkles, kiekvienas nukirptas plaukas yra užsandarinamas, o tai leidžia išsaugoti jo formą ir struktūrą. Kaip tai veikia? Plaukų stilistas nukerpa plaukus įkaitintomis žirklėmis, todėl keratino masė iš karto sukietėja ir kiekvienas plaukas sandarinamas – galiukas uždaromas ir apsaugomas, plaukai nepraranda drėgmės ir maistinių medžiagų. Jau po pirmojo karšto kirpimo plaukai taps elastingesni, tankesni ir stipresni. Tačiau norint pasiekti maksimalų gydomąjį poveikį, reikės bent dviejų ar trijų procedūrų. Optimalus efektas pasireiškia po ketvirtos ar penktos procedūros. Dėl padidėjusio vidinio slėgio kirpimo metu plaukai per visą ilgį tampa vienodo storio ir įgauna didesnę apimtį. Plaukų kirpimo karštomis žirklėmis metu dėl plauko šilumos laidumo stimuliuojamos augimo zonos ląstelės, o tai prisideda prie aktyvesnio plaukų augimo ir regeneracijos. Kerpant paprastomis žirklėmis, plaukų galiukai pradeda šakotis po pusantro mėnesio, o po kirpimo karštomis žirklėmis – ne anksčiau kaip po 3-4 mėnesių.

Šiai procedūrai neturi šalutinių efektų. Priešingai, plaukų kirpimas karštomis žirklėmis rekomenduojamas tiek išsišakojusių plaukų galiukų problemai spręsti, tiek profilaktiniais tikslais. Tokį kirpimą galima atlikti ir po dažymo, tačiau savo plaukus turėtumėte patikėti tik profesionaliam plaukų stilistui, kuris išmano šio proceso subtilybes. Kirpimas karštomis žirklėmis yra gana sudėtinga procedūra, todėl nereikėtų plaukų patikėti mėgėjams, kurie siūlo šią procedūrą atlikti žemesne kaina.

Kadangi kirpimas karštomis žirklėmis yra absoliučiai nekenksmingas ir netgi naudingas plaukams, jį galite saugiai atlikti kiekvieną kartą apsilankę kirpykloje. Moterims, svajojančioms užsiauginti ilgus plaukus be išsišakojusių galiukų, rekomenduojama kirptis bent kartą per mėnesį arba pagal poreikį. „Karštas metodas“ ypač naudingas dažytiems, paryškintiems, tonuotiems plaukams, taip pat pažeistiems cheminių medžiagų, džiovintuvo ir tiesinimo žnyplių. Stilistai pataria karštomis žirklėmis kirpti ne prieš, o po dažymo ar garbanojimo.
Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis reikalauja maksimalaus plaukų stilisto susikaupimo ir atsidavimo. Kirpimas gali trukti valandą arba daugiau. Storiems ir garbanotiems plaukams tai gali užimti ir tris valandas. Todėl turite nusiteikti, kad kirpimas truks gana ilgai, o jam išleisite didesnę pinigų sumą.

Plaukų kirpimo karštomis žirklėmis nauda

Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis yra naudingas plaukams. Sakoma, kad pirmą kartą karštos žirklės panaudotos Senovės Egipto laikais. Karalienė Kleopatra liepė plaukus kirpti ant ugnies įkaitintomis žirklėmis. Šiuolaikinės karštos žirklės yra specialus įrankis, kuris yra prijungtas prie elektros tinklo ir šildomas iki 80–150 ° C. Kirpimo karštomis žirklėmis nauda:

  • Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis leidžia plauko viduje išlaikyti didesnė maistinių medžiagų ir drėgmės kiekį, kadangi plaukų galiukai yra iš karto uždaromi. Tai užkerta kelią jų išsišakojimui;
  • Kerpant plaukus karštomis žirklėmis, jie gali tapti storesni. Kadangi plaukų būklė pagerėja, mažiau tikėtinas slinkimas;
  • Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis atstato plaukus po kenksmingų kasdienių procedūrų, pavyzdžiui, tiesinimo, garbanojimo arba dažymo;
  • Kadangi po šio kirpimo plaukas yra užsandarinamas, jis tampa mažiau jautrus kenksmingoms medžiagoms, esančioms aplinkoje, ore ir vandenyje;
  • Po procedūros, plaukus lengva iššukuoti, nes jie mažiau veliasi.

Ši procedūra tinkama visų tipų plaukams. Be to, kirpimas karštomis žirklėmis nenudegins arba kitaip nepažeis jūsų plaukų, nes temperatūra yra parenkama individualiai:

  • Jei turite plonus, sausus ir silpnus plaukus, temperatūra neturi viršyti 110 laipsnių;
  • Normaliems plaukams tinka 120-130 laipsnių temperatūros režimas;
  • Storoms garbanoms naudojama iki 150 laipsnių temperatūra;
  • Smarkiai pažeistiems plaukams kirpti žirklės įkaitinamos iki 80-110 laipsnių.

Šios procedūros dažnumas priklauso nuo jūsų siekiamo tikslo. Jei norite užsiauginti ilgus plaukus, terminį kirpimą reikia kartoti maždaug kartą per mėnesį. Kai kurie sako, kad, norint pasiekti ilgalaikį efektą, plaukus rekomenduojama kirpti 1 kartą per 2 mėnesius. Po 3 kartų procedūros dažnumą galima sumažinti iki 1 karto per 3-4 mėnesius. Jei susiduriate su tokia problema kaip išsišakoję galiukai, tuomet kirpimą reikia kartoti kiekvieną kartą, kuomet galiukai šakojasi. Pasitarkite su savo plaukų stilistu dėl konkretaus vizitų skaičiaus. Kirpimas karštomis žirklėmis tinka tiek moterims, tiek vyrams, tačiau vaikams toks kirpimas neatliekamas.

Tam, kad kirpimo karštomis žirklėmis nauda būtų ilgesnė, patariama sumažinti įvairių plaukų tiesinimo ir garbanojimo įrankių naudojimą, nepamiršti apsauginių priemonių nuo karščio, reguliariai naudoti plaukų kaukes, saugoti plaukus nuo kenksmingo aplinkos poveikio (nešioti kepures, nevaikščioti lietuje).

Kirpimas karštomis žirklėmis Vilniuje

Klientų atsiliepimai ir salono reputacija turėtų būti pagrindiniai faktoriai, kai renkatės kirpimo karštomis žirklėmis vietą. Kokybės rodiklis – tai aukšto lygio plaukų stilisto įgūdžiai, nemaža patirtis ir profesionalūs pirmaujančių pasaulio gamintojų įrankiai. Nekintama karštų žirklių gamybos lyderė – vokiečių kompanija Jaguar, kuri pirmoji šį gaminį pristatė rinkai ir įvykdžiusi tikrą revoliuciją kirpėjų pasaulyje. Aukšto lygio salonuose prieš atliekant kirpimą karštomis žirklėmis gali būti pasiūlyta atlikti kompiuterinę plaukų diagnostiką specialiu aparatu, primenančiu įprastą ultragarsą. Šis veiksmas yra neprivalomas, bet rekomenduojamas. Tai suteikia kapitonui galimybę nustatyti labiausiai pažeidžiamas vietas ir nustatyti optimalų temperatūros režimą.

Vilnius gali pasigirti grožio salonų gausa. Grožio namuose „Sfinksas”, kurie įsikūrė pačiame miesto centre, rasite profesionalius plaukų stiilstus ir koloristus. Mūsų specialistai turi ilgametę patirtį, todėl galite neabejoti, kad procedūra bus atlikta profesionaliai. O jeigu norite patarimo, mūsų specialistai visada pasiruošę padėti!

Kirpimo karštomis žirklėmis kaina

Kalbant apie kirpimą karštomis žirklėmis, negalioja taisyklė kuo brangiau, tuo geriau. Todėl jūsų sprendimą, kuriame salone apsilankyti, turėtų lemti ne kaina, o plaukų stilisto kvalifikacija suteikti kokybiškas paslaugas.

Paprastai kirpimo karštomis žirklėmis kaina priklauso nuo grožio salono lygio, meistro patirties, susijusių paslaugų prieinamumo (pvz., plaukų būklės ultragarsinė diagnostika), plaukų ilgio ir storio. Taip pat ją lemia tai, ar norėsite patrumpinti tik plaukų galiukus, ar modelinio kirpimo. Mūsų salone šios procedūros kaina prasideda nuo 40 eur, atliekame šį kirpimą tiek garbanotiems, tiek tiesiems plaukams.

Kirpimas karštomis žirklėmis:

  • 45-50 €