vestuvinis makiažas

Sakoma, kad vestuvės – bene ypatingiausia diena gyvenime. Tad, nieko keista, kad būtina jai atsakingai pasiruošti. Svarbiu akcentu tampa ne tik suknelė ar puokštė, bet ir makiažas.

Artėjant vienai gražiausių progų jūsų gyvenime, nepamirškite užsisakyti vestuvinio makiažo grožio salone Sfinksas. Čia dirbantys meistrai puikiai supranta, kokia svarbi yra ši diena, todėl kiekviena nuotaka gali tikėtis, kad makiažo vizija bus įgyvendinta tiksliai, nepriekaištingai bei subtiliai.

Kiekviena nuotaka šią dieną siekia atrodyti ne tik nepriekaištingai, bet ir taip, kaip visada svajojo. Šiuose grožio namuose dirbantys specialistai puikiai supranta, kad ne viena dailiosios lyties atstovė viziją, kaip turėtų atrodyti vestuvių dieną, puoselėja ne vienerius metus. Tad yra pasiryžę svajonę paversti realybe.

Kuriant vestuvinį makiažą, ne tik pasitelkiama vizija ar naujausios tendencijos, bet ir įvertinamas individualus asmenybės žavesys bei ieškoma būdų, kaip jį paryškinti. Nelieka pamirštas ir šventinis įvaizdis – įvertinama apranga, avalynė, puokštė bei aksesuarai ir parenkamas juos papildantis vestuvinis makiažas.

Nereikia ir sakyti – nuotakos šią ypatingą dieną patiria nemažai streso ir tikrai nenori, kad tektų liūdėti, dėl kokių nors nesklandumų, pavyzdžiui, makiažo, kuris atrodo taip, kaip nebuvo tikėtasi. Kad būtų išvengta nemalonių staigmenų šią svarbią dieną, salono meistrai rekomenduoja atlikti ir bandomąjį makiažą, pavyzdžiui, likus kelioms savaitėms iki šventėms. Tai bus puiki proga įvertinti, kad vestuvinis makiažas iš tiesų pateisins jūsų lūkesčius šią svarbią dieną. Bandomasis makiažas yra puiki proga išvengti papildomo streso artėjant šiai svarbiai šventei ir puiki galimybė skirti daugiau laiko kitiems paruošiamiems darbams atlikti, nebegalvojant apie netikėtumus.
Salono darbo valandos – ypač ilgos, todėl nesunkiai suplanuosite abu vizitus: tiek bandomajam makiažui atlikti, tiek vestuvių dienos makiažui.

Vestuvinis makiažas Vilniuje

Vestuvių makiažas Vilniuje, grožio salone Sfinksas, kainuos 70 eur ir bus atliekamas naudojant aukščiausios kokybės makiažo priemones. Nors vestuvinis makiažas yra tik viena iš daugybės detalių, skirtų šiai ypatingai dienai, jos svarba ypač didelė, tad rinkitės geriausius.

Vestuvinis makiažas Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, geriausias būdas išpildyti jūsų viziją apie tai, kaip turėtumėte atrodyti vestuvių dieną.