Kasdienis plaukų šukavimas

Dažnai atsikėlus ryte norisi pasigražinti nauja šukuosena, tačiau neretai tam trūksta laiko.. Internetas gausus patarimų, įrašų, kuriuose plaukų garbanojimas suktukais ar šiaudeliais pernakt žada įspūdingus rezultatus, bet dėl skirtingos plaukų struktūros, reta kuri rytais atsikelia su žadėta šukuosena, bet neretai tai lemia blogą nuotaiką ir nusivylimą dienos eigoje. Paskubomis ryte netinkamai formuojant plaukus žnyplėmis ar tiesintuvu, taip pat gali lemti ne tik nuviliantį rezultatą, bet ir sugadintus plaukus. Todėl mūsų grožio salono meistrai yra pasiruošę Jums suformuoti plaukus taip, kad šie išlaikytų savo grožį bei džiugintų Jus visą dieną.

Plaukų šukuosenos

Plaukų šukuosenos pasidaryk pats – populiari ir daugybę įdomių modelių turinti sritis internete. Galima rasti įvairių šukuosenų, nuo kuodukų iki kasų – fantazijai ribų nėra. Visgi, tokios plaukų šukuosenos dažniausiai reikalauja ne tik praktikai skirto laiko, bet ir kantrybės, o ankstyvais rytais tai tampa tikru iššūkiu. Jeigu atsikėlus ryte pirmoji mintis buvo susijusi ne su kavos puodeliu o nauja šukuosena, mūsų meistrai yra atviri pasiūlymams ir maloniai įgyvendintų Jūsų idėjas.

Lengvos, romantišką ir žaismingą įvaizdį kuriančios garbanos jau seniai tapo klasika ir daugelių moterų pamilta šukuosena ne tik šventėms, bet ir kasdieniams darbams atlikti. Plaukų garbanojimas šiandien galimas įvairiomis priemonėmis, tiek žnyplėmis, tiek tiesintuvais. Rezultatas gali skirtis ne tiek nuo prietaiso, kiek nuo naudojimo metodo, nes tiek vienam tiek kitam, stilistai yra sugalvoję daugybę įdomių garbanojimo būdų, todėl galima sukurti tiek lengvas plaukų bangas tiek ryškias, ilgai išliekančias garbanas.

Plaukų tiesinimas – vienas labiausiai pamėgtų plaukų sušukavimo būdų dėl mažų laiko sąnaudų. Visgi, jei skubant ir tiesinant plaukus neteisingai, jie ne tik taps pažeisti, taip pat ištiesintų plaukų rezultatas nedžiugins ilgai. Todėl prieš tiesinant, ar kitaip formuojant plaukus, labai svarbu plaukus apsaugoti ir pamaitinti priemonėmis, kurios ne tik džiugins ilgesniu rezultatu, bet ir padės plaukams išlikti sveikiems.

Plaukų šukuosenos moterims, turinčioms storus plaukus, visas plaukų sušukavimo procesas gali tapti galvos skausmu. Sugarbanojus plaukus, šie neilgai laiko garbanas, ištiesinus – po kurio laiko pradeda suktis, o visa tai ypač pasireiškia, kaip ir daugeliui, pernelyg drėgnu oru. Su sunkumais susiduria ir turinčios plonus plaukus, nes neretai, formuojant šukuoseną, trūksta apimties. Kartais gali atrodyti, jog šukuosenų pasirinkimas trumpiems plaukams yra gan skurdus, o turint ilgus plaukus, formavimas užtrunką kur kas ilgiau,nei norėtųsi.

Todėl storų, plonų, ilgų, trumpų, tiesių, garbanotų plaukų savininkės yra laukiamos mūsų salone, kur meistrai pasirūpins Jūsų plaukais bei sukurs tokią plaukų šukuoseną, kuri džiugins visą dieną.