Kare kirpimas

Laikui nepavaldus ir jau ne vieną sezoną madingiausių šukuosenų tendencijų viršūnes vainikuojantis trumpas kare kirpimas yra kur kas pasiekiamesnis nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Vyrauja mitas, jog ši šukuosena tinka ne kiekvienai, tačiau, patikėjus savo plaukus tinkamiems meistrams, jie parenka Jums tinkamą kare kirpimą pagal veido formą, plaukų struktūra, o ne tik pagal tendencijas ar pasenusius modelius.

Jeigu norite trumpiems plaukams suteikti naują įvaizdį ar pasakyti sudie ilgiems plaukams, Vilniuje esančio grožio salono Sfinksas meistrai pasirūpins, kad nauja šukuosena – kare kirpimas – Jūs džiugintų ir puoštų.

Kare kirpimas pagal veido formą

Norint ne tik išsirinkti madingą, įžymybių pamėgtą šukuoseną, bet ir džiaugtis, jog ši puikiai tinka Jums, svarbu atsižvelgti į veido formą. Tai, kas pabrėžia ir tinka vienam, ne visada taip puikiai atrodo kitam. Apvaliam veidui rekomenduojama rinktis kirpimą, kuomet priekis prailgintas, o iš nugaros plaukai trumpesni, tokiu būdu sukuriama šiek tiek pailgo veido ir kaklo iliuzija. Kvadratiniam veidui neretai tinka panašus kirpimas kaip ir apvaliam – prailgintas priekis, ypač, kai pasirenkama trumpesnis šukuosenos stilius, tačiau dažniausiai siūloma kirpti plaukus panašaus, vienodo ilgio iki pečių – taip pabrėžiami veido bruožai bei sušvelninama veido forma. Įvairios kare variacijos, tiek ilgas tiek trumpas kirpimas, tinka pailgam veidui. Visgi, kiekvienas yra unikalus ir turintis išskirtinių bruožų, todėl geriausią kirpimą tinkantį būtent Jums, kompetentingas meistras pasiūlys atsižvelgdamas ne tik į laiko patikrintas kirpimo taisykles. Tad priklausomai nuo to, kaip drąsiai norėsite pokyčių, mūsų meistrai parinks tinkamą šukuosenos modelį pabrėžiantį Jūsų grožį.

Kare kirpimas pagal plaukų struktūrą

Nederėtų išsigąsti, kad kare netiks turimai plaukų struktūrai. Atsižvelgiant į tai, kaip ir į veido forma, yra atitinkami modeliai, kurie tinka būtent Jūsų plaukų struktūrai ir šukuosena po vizito pas grožio meistrus reikalauja minimalios priežiūros. Mitas, jog kare netinka ploniems plaukams, mat reikalauja daug laiko, pastangų bei priemonių, norint išlaikyti pirminį įvaizdį. Siekiant visada atrodyt lyg ką tik išėjus iš grožio salono, tam reikia skirti laiko, nepriklausomai nuo plaukų struktūros, ilgio, šukuosenos. Tad kare taip pat puikiai tinka ploniems plaukams, svarbu išsirinkti tinkamą modelį – meistrai rekomenduoja rinktis iš nugaros šiek tiek trumpesnį kirpimą, taip pridedant plaukams apimties. Storų plaukų savininkėmis meistrai dažniausiai siūlo plaukus iškarpyti, tokiu būdu jie praretinami, gražiau gula ir jiems reikalinga minimali priežiūra. Todėl meistrų profesionaliai parinktas ir atliktas kirpimas yra labai svarbus, tačiau norint kuo ilgiau išlaikyti šį efektą, taip pat reikia nuolat prižiūrėti bei rūpintis savo plaukais.

Mada

Besikeičiant sezonams, keičiasi ir klasika tapusių kirpimų išsiskiriančios detalės. Pavyzdžiui, pagal 2019 metų stiliaus tendencijas, ypač aktualus yra kare su kirpčiukais, kuris idealiai tinka garbanotiems plaukams. Tokia šukuosenos variacija yra ypač pamėgta prancūzių, kurios trykšta mada ir elegancija. Taip pat, visada atnaujinti įvaizdį padeda ir dažymas, ypač tuomet, kai meistrai parenka tinkamus dažus, dažymas atliekamas tinkama technika ir atsižvelgiama ne tik į vyraujančią madą, bet ir į Jūsų plaukų struktūrą, Jums tinkančius atspalvius. Kalbant apie dažymo tendencijas, artėjant rudens/žiemos sezonams, dažniausiai vyrauja tamsios spalvos,tik kiekvienais metais šiek tiek keičiasi atspalviai – šiais metais dominuoja šaltesni spalvų atspalviai. Tačiau taip pat vis labiau populiarėja individualumas bei unikalumas, tad drąsiausios ryžtasi ryškiems spalvų pokyčiams. Nederėtų bijoti dažymo eksperimentų ir su kare, nes šis trumpas kirpimas, kaip ir minėta, pasižymi gausia variacija, tad mūsų meistrams atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, parinkus tinkantį kirpimo stilių ir atspalvį, pasirūpins įvaizdžio atnaujinimu.

Daugiau sužinoti apie meistrus, kainas galite mūsų puslapyje, o kilus klausimams, galite susisiekti, mielai atsakysime ir patarsime!