Studio shot of young beautiful woman on dark background. Professional make up and hair style.

Daugelis merginų bei moterų svajoja apie lengvai krintančias, svajingas, žavingas garbanas, kurios puikiai papildo įvairius įvaizdžius. Vis dėlto, norint sukurti tokią šukuoseną savarankiškai, reikia daug laiko bei jėgų. Tad, kur kas geriau ieškoti išeičių, kuris ne tik laiko padėtų sutaupyti, bet ir geriausią rezultatą užtikrintų. Taigi, puikiai išeitimi gali tapti cheminis garbanojimas Vilniuje, grožio salone Sfinksas.

Ko gero, nemaža dalis daliosios lyties atstovių vis dar mena cheminius sušukavimus, kurie būdavo atliekami prieš keliolika metų ar dar seniau. Po tokių procedūrų, plaukai dažniausiai prarasdavo drėgmę, išsausėdavo; netvarkingai styrodavo, juos būdavo sunku suvaldyti. Galima tik pasidžiaugti, kad šiandien cheminis sušukavimas nebeturi nieko bendra su tuometinėmis procedūromis. Šiandien cheminis garbanojimas Vilniuje yra moderni bei šiuolaikiška procedūra, kuri ne tik leidžia sukurti patrauklų įvaizdį, bet ir nekenkia plaukams.

Cheminis plauku garbanojimas Vilniuje

Cheminis plaukų garbanojimas Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, yra atliekamas naudojant aukštos kokybės plaukų priežiūros priemones, todėl išvengiama plauko struktūros pažeidimų bei apsunkinimo. Kuriamas garbanotų, lengvų bei purių plaukų efektas.

Ilgą laiką buvo įprasta manyti, kad cheminis sušukavimas yra procedūra, skirta vyresnio amžiaus dailiosios lyties atstovėms. Nieko panašaus, šiandien garbanomis, kurias dovanoja ši procedūra, mielai džiaugiasi įvairaus amžiaus merginos bei moterys.

Dažnai dailiosios lyties atstovės negali apsispręsti, kokios garbanos joms tiktų labiausiai. Ir jums sunku tai padaryti? Grožio namuose dirbantys specialistai padės įvertinti, koks įvaizdis jums tiktų labiausiai.

Besidominčioms cheminio sušukavimo Vilniuje kaina, grožio salone Sfinksas, dėmesį derėtų atkreipti į tai, kad tiksli procedūros kaina priklauso nuo plaukų ilgio, pavyzdžiui:

• trumpų plaukų cheminis garbanojimas – 43 eur;
• vidutinio ilgio plaukų cheminis garbanojimas – 45 – 60 eur;
• ilgų plaukų cheminis garbanojimas – 70 – 100 eur.

Verta akcentuoti ir tai, kad šios procedūros poveikis ilgalaikis – priklausomai nuo parinktų sprendimų, plaukų struktūros bei plaukų priežiūros įpročių, puikiomis garbanomis džiaugsitės nuo vieno iki kelių mėnesių. Taigi, kaip matyti, procedūros kaina tikrai nėra didelė, greičiau – išmintinga investicija, kadangi ne tik kuria patrauklų įvaizdį, bet ir leidžia sutaupyti labai daug laiko.

Atraskite naują požiūrį į cheminį sušukavimą, kartu su grožio namais Sfinksas.