Visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti Olaplex procedūra atkuria pažeistus plaukus, ji ypač tinka dažytiems plaukams. Po šios procedūros, plaukų būklė pastebimai pagerėja, o Olaplex linijos plaukų priežiūros priemones galima naudoti ir namie. Domina profesionali Olaplex procedūra grožio salone? Apsilankykite grožio namuose „Sfinksas” Vilniuje – čia profesionalūs plaukų stilistai pasirūpins jūsų plaukais! Olaplex procedūrą atliekame tiek trumpiems, tiek ilgiems plaukams.

Olaplex procedūra – kas tai?

Plaukų dažymas yra daugumos moterų grožio rutinos dalis. Deja, dažnai dažomi plaukai tampa pažeisti cheminių medžiagų, todėl gali pradėti slinkti, lūžinėti, o plaukų galiukai – šakotis. Neretai dažnai dažomi plaukai greičiau išblunka, todėl reikia pakartotinio dažymo. Tačiau dabar dažymų pažeistiems plaukams yra sprendimas – Olaplex priemonės. Kaip rodo atsiliepimai, vis daugiau ir daugiau moterų pasitiki Olaplex procedūra.

Jei kada nors dažėte plaukus, galbūt esate susipažinę su Olaplex ir žinote šių priemonių teikiamą naudą. O jei ne, kviečiame sužinoti, kas tai. Olaplex priemonės yra plaukų priežiūros sistema, kuri visam laikui atkuria pažeistas disulfidines jungtis jūsų plaukuose, nutrūkusias dažymo cheminių procesų metu. Ilgus metus šviesintiems plaukams Olaplex procedūra leidžia atkurti plaukų stiprumą, struktūrą ir vientisumą. Šiais laikais beveik visi profesionalūs grožio salonai naudoja Olaplex priemones, jų pagalba plaukų dažymas tampa saugesniu ir ne tokiu kenksmingu procesu. Štai kelios Olaplex plaukų priežiūros priemonių savybės:

  • Olaplex priemonės yra sukurtos apsaugoti plaukus nuo cheminės žalos. Daugelis plaukų stilistų ir koloristų naudoja Olaplex priemones maksimaliai plaukų apsaugai dažymo metu. Tačiau Olaplex apsaugo plaukus ir nuo tolimesnės aplinkos žalos, taip pat atstato dalį anksčiau padarytos žalos;
  • Olaplex priemonės naudingos ne tik balintiems šviesiems plaukams. Kadangi natūraliai tamsių plaukų balinimas yra itin plaukus pažeidžianti procedūra, įprasta Olaplex priemones naudoti balintiems plaukams. Tačiau jų dažymas itin šviesiais atspalviais gali būti ne ką mažiau kenksmingas, todėl šios priemonės padės ir šiuo atveju;
  • Olaplex priemonės tinka ne tik dažytiems plaukams. Net jeigu nedažote plaukų, jums Olaplex priemonės gali būti naudingos. Plaukų tiesinimas, garbanojimas ir džiovinimas karštu oru taip pat gali pažeisti jų struktūrą ir disulfidines jungtis;
  • Olaplex priemonės turi ne tik apsauginį, bet ir atkuriamąjį bei stiprinamąjį poveikį. Olaplex priemonės atkuria disulfidines jungtis jūsų plaukuose ir veiksmingai gydo žalą. Todėl Olaplex procedūra padeda ne tik apsaugoti, bet ir sustiprinti plaukus, jie mažiau slinks ir lūžinės;
  • Olaplex priemonės suteikia papildomo spindesio plaukams. Kitas svarbus Olaplex privalumas yra tai, kad po procedūros jūsų plaukai bus švelnesni, glotnesni ir žvilgantys;
  • Gali padėti išsišakojusiems galiukams ir garbanotiems plaukams. Olaplex procedūra yra itin tinkama nepaklusniems garbanotiems plaukams, kurių galiukai linkę šakotis. Ji sumažina garbanotų plaukų vėlimąsi ir padeda juos lengviau šukuoti.

Kaip atliekama Olaplex procedūra?

Olaplex priemonės gali būti naudojamos tiek namuose, tiek grožio salone. Tačiau jos atlikimo eiga skiriasi abiejais atvejais. Priemones, pažymėtas skaičiais nulis, trys, keturi, penki, šeši, septyni, aštuoni, devyni ir N°4C, galima naudoti namuose. Priemones, pažymėtas skaičiais vienas ir du, gali naudoti tik profesionalūs plaukų stilistai. Štai, kaip atliekama grožio salone:

  • Olaplex priemonė numeris vienas Bond Multiplier yra skirta profesionaliam naudojimui salone – ją galima tepti ant plaukų kaip atskirą gydymo priemonę arba, jei norite dažyti, ji sumaišoma su balikliu ir tepama tiesiai ant plaukų folijoje;
  • Olaplex priemonė numeris du Bond Perfector užtepama tiesiai ant nuskalautų plaukų ir paliekama dvidešimčiai minučių, kad maksimaliai pataisytų cheminę žalą.

Olaplex procedūra yra tinkama tiek ilgiems, tiek trumpiems plaukams. Tačiau šios priemonės nėra specialiai sukurtos plaukų slinkimui ir plikimui gydyti arba skatinti naujų plaukų augimą. Jeigu turite plonus plaukus, apsvarstykite botokso plaukams procedūra, kuri užpildo jų struktūrą.

Olaplex procedūros plaukams kainos

Šios procedūros kaina priklauso nuo Olaplex priemonių kainos, plaukų ilgio ir storio. Storiems ir ilgiems plaukams priemonės sunaudojama daugiau nei trumpiems, todėl kaina gali labai skirtis.

Mūsų grožio namuose „Sfinksas” Vilniuje Olaplex procedūra kainuoja nuo x. Mūsų plaukų stilistai ir koloristai pasirūpins, kad ji būtų atliekama teisingai ir profesionaliai.

 

Olaplex procedūros kaina:

  •  1 val. – 45 €