Parafino vonelės

Nėra nieko geriau už žinojimą, kad egzistuoja daugybė procedūrų, kurios puoselėja mūsų grožį, pakelia nuotaiką ir didina pasitikėjimą savimi. Viena tokių procedūrų yra ir parafino vonelės.

Parafino vonelės procedūra

Gyvename tokiomis sąlygomis, kad mūsų odai tenka kovoti su daugybė įvairių iššūkių: didelis užterštumas, besikeičiantys metų laikai, sausas patalpų oras, įvairios cheminės dalelės, stresas, miego trūkumas, pasklidusios iš kūno priežiūros ar namų valymo priemonių ir t.t. Tai – tik keli veiksniai iš daugybės, kurie ilgainiui kenkia mūsų odai. Dėl šių veiksnių, oda gali prarasti savo stangrumą, drėgmę, greičiau gali prasidėti senėjimo procesai. Na, o parafino vonelė yra puikus pasirinkimas, tai – odą puoselėjanti procedūra.

Parafino vonelės nauda – ypač didelė: ji atgaivins bei sudrėkins išsausėjusią, šerpetojančių, šiurkščią, nelygią odą. Maža to, ši procedūra atpalaiduos įsitempusius raumenis, pavargusias kojas ar rankas. Tai – idealus sprendimas ne tik toms dailiosios lyties atstovėms, kurios siekia išlaikyti puikią odos būklę, bet ir dirba įtemptą, fizinį darbą, skundžiasi rankų ar kojų skausmais. Parafino vonelės yra idealus sprendimas ir vyresnio amžiaus damoms, kurios skundžiasi sąnarių skausmais ar turi kraujotakos problemų. Po procedūros, oda bus sudrėkinta, lygi, švelni, glotni; ją bus malonu liesti; ilgainiui sumažės sąnarių skausmai; bus pagerinta kraujotaka. Jausitės kur kas žvaliau bei energingiau; mėgausitės gaiviai atrodančia rankų bei kojų oda.

Parafino vonelės rankoms

Džiugina ir tai, kad jų poveikis tikrai nėra vienadienis – jis išliks maždaug savaitę. Vieną dieną palepinusios save, teigiamas poveikis rankoms ar kojoms visą savaitę.
Profesionalios parafino vonelės procedūros yra atliekamos grožio namuose Sfinksas. Siūlomos procedūros yra skirtos rankoms bei kojoms. Parafino vonelės rankoms procedūros kaina – 10 eur; kojoms – 12 eur. Procedūra gali tapti ir puikiai dovana mamai, draugei ar sesei, patiriančiai didelį fizinį krūvį.

Grožio namai Sfinksas įsikūrę Vilniuje, laukia kiekvienos, norinčios palepinti save, išsaugoti jaunystę bei grožį. Įprasta, kad daugiausiai dėmesio skiriame veido bei kaklo odai, tačiau tikrai neturėtumėte pamiršti rankų bei kojų odos. Tad parafino vonelė – puikus pasirinkimas, jos nauda – didžiulė.

Parafino vonelės

  • Parafino vonelė rankoms: 10€
  • Parafino vonelė kojoms: 12€