Jeigu turite storus ir ilgus plaukus, turėtumėte žinoti, kad kirpimas storiems plaukams nėra lengvas darbas lyginant su plonų plaukų kirpimais. Verta šį darbą palikti profesionalams, o ne kirpti juos patiems. Domina storų plaukų kirpimas Vilniuje? Apsilankykite grožio namuose „Sfinksas”, kur profesionalūs plaukų stilistai pasirūpins jums tinkama šukuosena!

Storų plaukų kirpimas pagal kiekvieno stilių

Plaukų folikulai būna įvairių formų ir dydžių, o tai turi įtakos plaukų struktūrai ir pločiui. Kai kurie žmonės turi platesnius folikulus, todėl jų plaukai yra storesni. Genetika turi įtakos plaukų storiui, tačiau svarbūs veiksniai yra ir kiti veiksniai, tokie kaip hormonai ir amžius. Pavyzdžiui, hormonų disbalansas, kontraceptinių tablečių vartojimo nutraukimas, netinkama mityba ir dar daugelis kitų veiksnių gali lemti plaukų slinkimą. Be to, kuo vyresnis žmogus, tuo jo plaukai plonesni – vyresnis amžius turi įtakos plaukų plonėjimui. Dėl šios priežasties trumpas kirpimas, pavyzdžiui, kare, yra tinkamiausias pasirinkimas vyresnėms moterims.

Plaukų folikulų dydžio pakeisti neįmanoma, nes tai yra nulemta genetiškai. Jeigu turite storus plaukus, galite manyti kad jums pasisekė. Storų plaukų savininkėms tinka įvairiausi kirpimai, pradedant ilgais ir baigiant trumpais. Storų ilgų plaukų savininkės gali drąsiai nešioti trumpas šukuosenas arba iškarpytus modelius pagal savo stilių. Profesionalus plaukų stilistas padės jums išsirinkti tinkamiausią kirpimą storiems plaukams.

Storų plaukų kirpimas yra sudėtingesnis nei plonų. Vienas iš svarbiausių įrankių kerpant storus plaukus yra aštrios žirklės. Stori plaukai, nukirpti su nepakankamai aštriomis žirklėmis, gali atrodyti neprofesionaliai, o jų galiukai greičiausiai bus ne itin lygūs. Be to, stori plaukai gali veltis. Tai ypač būdinga garbanotiems plaukams. Todėl plaukų stilistas turi kruopščiai išplauti ir kondicionuoti plaukus, o tada juos iššukuoti prieš atliekant plaukų kirpimą. Net ir naudojant gerą kondicionierių stori plaukai gali susivelti, todėl kirpimas storiems plaukams yra kruopštus ir atidus darbas.

Kerpant storus plaukus, jie paprastai skirstomi į keturias lygias dalis. Stilistas turėtų sutelkti dėmesį į vieną dalį vienu metu ir neskubėdamas po truputį kirpti plaukus. Stori plaukai yra tankūs, todėl imant didesnes dalis, plaukų stilistas gali nukirpti plaukus netolygiai. Visada reikia kirpti tik sudrėkintus plaukus, nes tada matosi tikrasis jų ilgis. Tai ypač svarbu, jeigu plaukai yra garbanoti arba banguoti.

Koks kirpimas tinka storiems plaukams?

Storiems plaukams tinka beveik visi kirpimo modeliai, tiek trumpi, tiek ilgi. Jeigu iš prigimties turite storus plaukus, štai keli populiarūs ir stilingi variantai:

  • Iškarpyti plaukai. Storų plaukų savininkės gali drąsiai rinktis iškarpymą laipteliais. Šis iškarpymas gali būti gausus su daug sluoksnių, nes, skirtingai nei plonų plaukų savininkėms, jums nereikia jaudintis dėl vizualiai sumažėjusios apimties. Iškarpymas yra labai geras sprendimas ilgiems plaukams – kartais per didelė ir per tanki ilgų plaukų apimtis gali kelti problemų, todėl norėsite plaukus suploninti. Trumpas karpymas nuima „sunkumą” ir suteikia stiliaus, tačiau plaukų stilistai turėtų plaukus kirpti tinkama kryptimi, kad išvengtumėte piramidės efekto ir pasišiaušusių plaukų;
  • Visi trumpi modeliai. Turinčioms storus plaukus, tinka visi trumpesni modeliai – nuo pixie ir trumpo bob iki kare ir lob. Kadangi nereikia baimintis dėl apimties stokos, galima rinktis kirpimus su aštriais kampais (ko patariama vengti turint plonus plaukus). Trumpas kirpimas visada puikiai atrodo storų plaukų savininkėms, bet tinkamas modelis turėtų būti parenkamas atsižvelgiant į veido formą;
  • Lengvos garbanos. Storiems tiesiems plaukams itin tinka lengvos garbanos ir bangos. Jas formuoti lengviau, jei jūsų plaukai yra iškarpyti;
  • Asimetriškas kirpimas. Drąsiai eksperimentuokite su asimetriškais kirpimais, pavyzdžiu, U arba V formos. Kadangi stori plaukai yra sveiki ir jų galai mažiau linkę plonėti, nebūtina trumpinti viso ilgio. Be to, storiems plaukams tiks ir įvairūs skutinėjimai.

Storų plaukų kirpimo kaina

Mūsų grožio namuose „Sfinksas” storų plaukų kirpimas kainuoja nuo x. Konkreti kaina priklauso nuo plaukų storio, ilgio, norimo modelio ir naudojamų priemonių. Grožio namuose „Sfinksas” dirba kvalifikuoti ir profesionalūs plaukų stilistai, kurie jums padės išsirinkti tinkamą kirpimą atsižvelgiant į veido formą, todėl kviečiame visas! Mes esame įsikūrę pačiame Vilniaus centre.