Jeigu jūsų plaukai pažeisti, o plaukų galiukai – išsišakoję, botokso procedūra plaukams yra ypač tinkamas sprendimas. Ši procedūra yra vadinama btx procedūra, ją jau spėjo pamėgti moterys visame pasaulyje. Norite išbandyti botokso plaukams procedūrą ir jūs? Apsilankykite grožio namuose „Sfinksas” Vilniuje, nes čia botokso procedūra plaukams atliekama profesionaliai ir gera kaina!

Plaukų botoksas – kas tai?

Kadangi tai nėra itin plačiai Lietuvoje žinoma procedūra, daugelis nežino, kas tai yra. Botoksas plaukams iš tikrųjų neturi botulino toksino ingrediento, kuris yra pagrindinis botokso odai ingredientas. Šis pavadinimas kilo nuo panašaus veikimo – kaip botoksas odai veikia atpalaiduodamas raumenis ir lygindamas odą, „plaukų botoksas“ užpildo atskiras plauko skaidulas suteikdamas jiems pilnumo ir glotnumo. Taigi, botokso procedūra plaukams yra giliai kondicionuojanti procedūra, kuri praturtina plaukų struktūrą naudingu užpildu, pavyzdžiui, keratinu. Jos metu užpildomos visos pažeistų ir plonų plaukų vietos, todėl plaukai tampa sveikesni ir pilnesni. Skirtingos botokso plaukams priemonės gali turėti skirtingus ingredientus, dažniausiai jie yra juodųjų ikrų aliejus ir kiti aliejai, biotinas, kolageno kompleksas, vitaminas E ir keratinas.

Botokso plaukams terapija yra visiškai saugi ir paprastai nesukelia jokių alerginių reakcijų. Ji yra tinkama visiems plaukų tipams. Btx procedūra jums bus naudinga, jeigu:

  • Jūsų plaukų galiukai yra išsišakoję, plaukai lengvai lūžta. Botoksas plaukams yra drėkinanti priemonė, kuri turi ilgalaikį efektą;
  • Jūsų plaukai yra ploni. Btx procedūros metu praturtinama plaukų struktūra, suteikiama jiems apimties. Atsiliepimai rodo, kad tai puikus sprendimas ploniems plaukams. Botoksas plaukams laikomas geresniu variantu ploniems plaukams nei keratinas, todėl plonų plaukų savininkėms geriau rinktis šį produktą;
  • Jei jūsų plaukai nualinti dažymų ir kitų priemonių naudojimo. Ši procedūra atkuria bet kokio tipo pažeistus plaukus;
  • Jeigu jums sunku susitvarkyti su garbanotais plaukais. Turite netvarkingus garbanotus plaukus? Btx procedūra padės juos ištiesinti!

Trumpai tariant, procedūros metu yra stiprinami plaukai, praturtinama jų struktūrą. Šios procedūros metu nenaudojamos jokios injekcijos – vietoj to, ant plaukų yra tepama speciali kondicionuojanti priemonė, panašiai kaip plaukų kaukė. Btx procedūra prasideda šampūnu, kuris atveria plaukų odeles ir paruošia plaukus kondicionavimui. Tada botoksas plaukams užtepamas ant plaukų sruogų jį masažuojant nuo šaknų iki galiukų. Jis paliekamas ant drėgnų plaukų tam tikrą laiką, paprastai 20–90 minučių. Kai kurie plaukų stilistai nuplauna botoksą plaukams prieš džiovindami ir tiesindami plaukus tiesintuvu. Kiti plaukų stilistai gali palikti jį ant jūsų plaukų viso džiovinimo ir tiesinimo metu, kad priemonė geriau įsiskverbtų į plaukus. Rezultatai matomi jau iškart po džiovinimo!

Kalbant apie bet kokį naują produktą, aktualus tampa saugaus naudojimo klausimas. Taigi, ar botokso procedūra plaukams yra saugi? Remiantis įvairiais šaltiniais, šis produktas laikomas saugiu naudoti. Retais atvejais gali pasireikšti alerginės reakcijos arba odos sudirgimas jautriems žmonėms. Siekiant sumažinti žalingo šalutinio poveikio riziką, preparatas neturi liestis ant odos.

Daugelis žmonių painioja plaukų botokso procedūras su keratino procedūromis, nes jos atrodo panašios. Tačiau daugelyje keratino procedūrų yra formaldehido, kuris sumažina plaukų slinkimą ir chemiškai juos ištiesina. Botoksas plaukams yra švelnesnis ir nepakeičia natūralios plauko struktūros, todėl neturi tokio didelio tiesinimo efekto. Šios dvi procedūros negali būti atliekamos vienu metu.

Botokso procedūra plaukams Vilniuje

Btx procedūros gali būti atliekamos grožio salone arba namuose. Kadangi dabar jos itin populiarios, įvairūs plaukų priežiūros priemonių gamintojai siūlo plaukų botokso produktus, kurie turėtų suteikti norimą efektą. Tačiau sunku pasakyti, ar jie išties veikia ir yra aukštos kokybės.

Jeigu norite gerų rezultatų, patariama neeksperimentuoti patiems ir apsilankyti grožio salone, kur procedūrą atlieka patikimi ir profesionalūs plaukų stilistai. Jų įsigyjamos priemonės yra patikimos ir aukštos kokybės, todėl tikrai suteiks norimą rezultatą. Btx procedūra poveikis plaukams tęsis 2–4 mėnesius, nors tikslus laikotarpis kiekvienam žmogui skirsis. Norint išsaugoti rezultatus, rekomenduojama naudoti mažai sulfatų arba sulfatų neturintį šampūną.

Botokso procedūros plaukams kaina

Mūsų grožio namuose „Sfinksas”, įsikūrusiuose Vilniuje, botokso plaukams procedūra kainuoja nuo 40-80 eurų. Kaina priklauso nuo plaukų ilgio ir storio, terapija gali būti atliekama tiesiems ir garbanotiems plaukams.

 

BTX – botokso procedūra plaukams kaina:

  • Trumpi plaukai (2 val.) – 60€
  • Vidutinio ilgio plaukai (2 val. 15 min.) – 80€
  • Ilgi plaukai (3 val.) – 100€