Plaukų tiesinimas keratinu

Braziliškas tiesinimas keratinu ENCANTO

Nuo senų senovės, dailiosios lyties atstovės ieškojo būdų, kai paversti savo plaukus tiesiais, paklusniais, švelniais bei žvilgančiais. Buvo išbandyti šimtai metodų, tačiau dauguma iš jų sukeldavo nemažai diskomforto, neatnešdavo pageidaujamų rezultatų, reikalaudavo daug laiko arba tam tikrų sudėtinių dalių, kurias būdavo sunku gauti. Taigi, galima tik pasidžiaugti, kad šiandien jau nebereikia ieškoti tokių drastiškų sprendimų – tiesius, lengvai šukuojamus, patraukliai atrodančius, švelnius bei žvilgančius plaukus galima turėti pasitelkiant tam tikras procedūras. Viena iš jų yra tiesinimas keratinu. Ši procedūra teikiama grožio namuose Sfinksas.

Plaukų tiesinimas keratinu Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, idealus pasirinkimas kiekvienai, turinčius nepaklusnius, sunkiai suvaldomus blizgesį bei sveiką išvaizdą praradusius plaukus. Jei pabodo kiekvieną rytą skirti daug laiko plaukams; jei tapo nemalonu juos liesti, o, galbūt, tiesiog svajojate turėti glotnius plaukus, plaukų tiesinimas keratinu Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, išspręs visas problemas.

Plaukų tiesinimas keratinu sostinėje Vilnius, yra idealus sprendimas ir kituose šalies miestuose gyvenančioms dailiosios lyties atstovėms, niekaip negalinčioms išspręsti jau išvardintų plaukų problemų. Nors ši plaukų procedūra Vilniuje truks ne vieną valandą, grožio namų Sfinksas darbo valandos yra tokios patogios, kad tinkantį laiką savo vizitui ras kiekviena lankytoja. Tiesinimas keratinu sostinėje Vilnius – patogumą bei geriausius rezultatus užtikrinantis pasirinkimas.

Plaukų tiesinimas keratinu Vilniuje yra atliekamas naudojant brazilišką keratiną plaukams ENCANTO. Užtikrinamas maksimalus efektas, nepažeidžiama plaukų struktūra.
Nemaža dalis merginų bei moterų galvoja, kad ši procedūra reikalaus ypač kruopščios plaukų priežiūros artimiausias keletą dienų. Nieko panašaus: ji užtikrina efektą, tačiau plaukų priežiūra nereikalaus daug pastangų ar laiko, pakaks laikytis vos kelių paprastų taisyklių. Profesionalius patarimus, kaip prižiūrėti plaukus po procedūros, gausite jos metu.

Na, o dailiosios lyties atstovės, besidominčios, kokia yra plaukų tiesinimo keratinu kaina Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad įkainiai priklauso nuo plaukų ilgio.

Plaukų tiesinimas keratinu

  • Trumpiems plaukams : 130
  • Vidutinio ilgio plaukams: 150
  • Ilgiems plaukams: 180-200