Vienas iš populiariausių plaukų kirpimų yra vidutinio ilgio plaukų kirpimas, nes vidutinio ilgio plaukus turi daugelis moterų. Vidutinio ilgio plaukams gali būti lengvai formuojamos įvairios šukuosenos ir daromos įvairios plaukų priežiūros procedūros. Visa tai gali profesionaliai atlikti mūsų grožio namų „Sfinksas” plaukų stilistai!

Plaukų kirpimas iki pečių Vilniuje

Tradiciškai vidutinio ilgio plaukai laikomi tokio ilgio plaukai, kurių ilgis yra žemiau pečių arba šiek tiek daugiau, bet ne ilgesni nei iki pusės nugaros. Tai optimalus plaukų ilgis, kuris leidžia formuoti įvairias šukuosenas. Dauguma moterų ir merginų renkasi tokį ilgį, norėdamos išvengti plaukų vėlimosi. Ilgi plaukai linkę veltis ir slinkti, jeigu plaukų galai yra silpni, sunkiai šukuojami, sausi ir praradę žvilgesį.

Be to, Ilgų plaukų galai bėgant metams gali pradėti šakotis ir labai suplonėti. Todėl kartais ilgus plaukus verta nukirpti iki krūtinės arba šiek tiek trumpiau, iki pečių. Toks vidutinio ilgio plaukų kirpimas yra labai populiarus, nes, nukirpus silpnus plaukų galus, plaukai pastebimai atsigauna ir atrodo sveikai. Be to, su amžiumi mūsų plaukai linkę plonėti, todėl įvairūs pusilgių plaukų modeliai tinka vyresnėms moterims.

Populiariausi pusilgių plaukų kirpimo būdai

Vidutinis plaukų ilgis yra optimalus variantas – plaukai nei per ilgi, nei per trumpi. Todėl tokius plaukus renkasi tos, kurios nenori trumpos šukuosenos. Kartai gali būti gaila nukirpti ilgai augintus plaukus trumpai, todėl puiki išeitis – vidutinio ilgio plaukų kirpimas. Madingas modelis gali iš tiesų pagyvinti moters išvaizdą ir įnešti teigiamų pokyčių, populiariausi pusilgių plaukų kirpimai yra:

  • Iškarpymas laipteliais. Plaukų iškarpymo technikos tinka tiek ilgiems, tiek vidutiniams plaukams. Galima rinktis ilgą ar trumpą iškarpymą pagal savo norus;
  • Ilgas kare. Tai prailgintas tradicinio kare kirpimo variantas;
  • Ilgas bob. Šis kirpimas dar kitaip vadinamas lob kirpimu. Tai yra prailgintas tradicinio trumpo bob kirpimo variantas, kur plaukų ilgis paprastai būna žemiau pečių.

Jeigu renkatės vidutinio ilgio plaukų kirpimą garbanotiems plaukams, atminkite, kad tokie plaukai visada turi būti ilgesni nei tiesūs. Garbanas lemia asimetriški plaukų folikulai, kuo jų daugiau, tuo plaukai labiau garbanoti. Plaukų garbanotumas lemia tai, kad plaukai vizualiai atrodo trumpesni.

Vidutinio ilgio plaukų kirpimo kaina

Mūsų grožio namuose „Sfinksas”, kurie yra įsikūrę pačiame Vilniaus centre, vidutinio ilgio plaukų kirpimo kaina prasideda nuo x. Tai priklauso nuo plaukų storio, norimo kirpimo ir naudojamų priemonių. Pavyzdžiui, jeigu norite modelinio kirpimo, jo kaina bus didesnė nei tiesaus kirpimo. Taip pat ji bus didesnė, jei plaukams atliekamos plaukų procedūros.

Mūsų profesionalūs plaukų stilistai ir koloristai atlieka įvairius plaukų kirpimus ir dažymus tiek garbanotiems, tiek tiesiems plaukams. Jei nesate tikri dėl kirpimo ar dažymo, mes padėsime jums tinkamai išsirinkti.