Ilgų plaukų savininkėms pakeisti savo įvaizdį padės stilingas ir madingas ilgų plaukų kirpimas! Norite pokyčių, bet neketinate nusirėžti ilgų plaukų? Rinkitės įvairius kirpimus ilgaplaukėms, kurie padės suteikti įvaizdžiui naujų spalvų. Jeigu ieškote, kur atliekami stilingi ilgų plaukų kirpimai Vilniuje, apsilankykite grožio namuose „Sfinksas” – mūsų profesionalų komanda pasirūpins jūsų plaukais.

Ilgų plaukų kirpimai moterims

Mergaitėms ir jaunoms merginoms ilgi plaukai suteikia žaismingumo, o vyresnėms moterims – jaunatviškumo. Todėl jie yra vienas iš populiariausių pasirinkimų pasaulyje, plaukų priauginimas yra sparčiai populiarėjanti procedūra. Sveiki ilgi plaukai iš tiesų atrodo itin žavingai ir moteriškai, o vienas iš didžiausių tokių plaukų privalumų yra galimų šukuosenų, kirpimų ir dažymo technikų įvairovė. Dabar ypač populiaru banguotus ilgus plaukus derinti su kirpčiukais. Ilgų plaukų kirpimas yra geras pasirinkimas, nes:

 • Kerpant ilgus plaukus ilgų plaukų kirpimo technikomis, gali būti lengvai išlaikomas jų ilgis. Turinčios ilgus ir sveikus plaukus gali rinktis ilgų plaukų kirpimo technikas, kurios padės atnaujinti įvaizdį be drąstiško ilgus metus augintų plaukų kirpimo. Tokios technikos yra plaukų iškarpymas arba plaukų kirpimas laipteliais;
 • Ilgų plaukų kirpimas puikiai atrodo su įvairiomis dažymo technikomis. Kartais trumpiems plaukams tokios dažymo technikos kaip Airtouch, Balayage ar Ombre yra netinkamos dėl trumpo ilgio. Ilgiems plaukams šie dažymo būdai atrodo ypač patraukliai;
 • Su ilgu kirpimu lengva formuoti garbanas. Turint ilgus plaukus, suformuoti garbanas arba lengvas bangas itin paprasta. Be to, su tinkamu kirpimu ilgi plaukai nereikalauja daug priežiūros;
 • Su ilgų plaukų kirpimas lengvai formuojamos įvairios šukuosenos. Turint ilgus plaukus, turite ir didelį šukuosenų pasirinkimą – nuo kasų iki kuodų. Iš jūsų ilgų plaukų šukuosenų meistras lengvai suformuos jums tinkamą šukuoseną.

Turint ilgus plaukus, svarbu nepamiršti tinkamos jų priežiūros. Reguliarus galiukų pakirpimas yra būtinas tiek garbanotiems, tiek tiesiems plaukas. Garbanotiems plaukams verta naudoti plaukų kaukės, kurios neleis jiems išsausėti.

Populiariausi ilgų plaukų kirpimo būdai

Ilgi plaukai neabejotinai yra populiarus plaukų tipas, o jų kirpimo būdų yra įvairiausių. Svarstote, koks ilgų plaukų kirpimas jums tinkamiausias? Apžvelkime populiariausius ilgų plaukų kirpimus:

 • Ilgi plaukai su kirpčiukais. Dabar kirpčiukai su trenksmu grįžo į madą, todėl tikrai su jais atrodysite stilingai;
 • Plaukų iškarpymas ir kirpimas laipteliais. Toks kirpimo būdas leidžia išlaikyti plaukų ilgį suteikdamas jiems naujo stiliaus;
 • U formos arba V formos kirpimai. Tai kirpimai, kuomet plaukai yra trumpinami U arba V formą, o ne tiesiai;
 • Ilgas kare kirpimas. Jei norite trumpesnių plaukų, ilgų plaukų kare kirpimas yra tai, ko ieškote. Tai ne toks trumpas variantas kaip tradicinis kare kirpimas.
 • Ilgas bob kirpimas. Tai į kare panašus kirpimas, kuris vadinamas lob. Jeigu jūs norite iki pečių ar ilgesnių plaukų, rinkitės šį kirpimą.

Jeigu ilgų plaukų kirpimas parinktas neteisingai, gali būti sunku jį prižiūrėti. Todėl jis turėtų būti daromas atsižvelgiant į plaukų tekstūrą ir veido formą:

 • Apvalaus veido savininkėms tinka šukuosenos, kurios įrėmina veidą. Tai gali būti plaukų iškarpymas laipteliais;
 • Ovalaus veido savininkėms tinka lengvos garbanos arba bangos. Jeigu jūsų veidas yra ovalus, galite drąsiai rinktis įvairaus tipo kirpimus;
 • Širdelės formos veidams taip pat tinka laipteliai, kurie apgaubia veidą;
 • Ilgo veido savininkėms tinka ilgi plaukai su kirpčiukais;
 • Kvadratinio veido savininkėms tinka šukuosenos, kurios švelnina žandikaulio liniją. Tai gali būti ilgas kare kirpimas.

Profesionalus ilgų plaukų kirpimas Vilniuje

Kviečiame apsilankyti grožio namuose „Sfinksas”, kuriuose profesionalūs ir patyrę plaukų stilistai ir koloristai padės pasiekti norimų rezultatų. Mūsų komandos specialistai patars ir padės išsirinkti tinkamą kirpimą ir dažymą. Esame įsikūrę pačiame Vilniaus centre, todėl mus rasti itin lengva.

Mūsų teikiamos paslaugos plaukams apima įvairių plaukų kirpimą, dažymą, šukavimą ir plaukų procedūras su profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis. Kiekvienam klientui skiriamas individualus dėmesys ir profesionalus aptarnavimas.

Ilgų plaukų kirpimo kaina

Mūsų grožio namuose ilgų plaukų kirpimo kaina prasideda nuo x, ji priklauso nuo plaukų ilgio ir storio bei kirpimo technikos. Į ją įeina ir profesionalių plaukų priežiūros priemonių naudojimas, todėl ji gali skirtis.