btx-hair

Tikrai nesuklysime pasakę, kad kiekviena mergina bei moteris nori turėti purius plaukus, kuriančius didelės apimties efektą. Dar daugiau – dailiosios lyties atstovės nepailsdamos ieško būdų, kaip sukurti būtent tokį efektą, tad išbando įvairius natūralius ir cheminius būdus bei priemones. Ir vis dėlto, visa tai pareikalauja labai daug laiko, pastangų, ir tikrai ne visada užtikrina ilgai lauktą rezultatą. Džiaugiamės galėdami pristatyti, kad yra puikus pasirinkimas, tai – btx hair.

Btx hair procedūra

Btx hair – tai procedūra, kuri pirmiausia išpopuliarėjo užsienyje, Holivudo, Paryžiaus, Madrido salonuose, o dabar ji atliekama ir Vilniuje, tad vis daugiau mūsų šalies dailiosios lyties atstovių įvertina jos poveikį bei naudą. BTH hair procedūra – tai revoliucinis sprendimas tobulai jūsų plaukų apimčiai užtikrinti.

Šios atstatymo procedūros metu ant plaukų yra tepamas specialus preparatas, pagamintas iš juodųjų ikrų, amino rūgščių bei kolageno. Plaukai yra tepami nuo šaknų iki galiukų ir 15 minučių šildomi po džiovintuvo gaubtu, kad botoksas pasiektų plauko šerdį. Po to plaukai yra ištrenkami, išdžiovinami bei ištiesinami, kad būtų suaktyvinamas ant jų likusio botokso veikimas. Naudojant profesionalias btx hair priemones, užtikrinamas puikus estetinis vaizdas bei iš vidaus atstatomi plaukai. Po procedūros, plaukai atrodys kur kas puresni bei didesnės apimties.

BTX hair – tai puikus pasirinkimas kiekvienai, kurie ne tik kovoja su plonais, mažos apimties plaukais, bet ir kasdien, neįdėdama daug pastangų, nori sukurti žurnalo viršelio vertą šukuoseną.

Plaukų procedūros Vilniuje

Šios plaukų procedūros Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, kaina  40 – 80 eur. Atsižvelgiant į tai, kad poveikis yra ilgalaikis (išlieka ant apie 4 savaites), drąsiai galima sakyti, kad btx hair kaina yra palyginti nedidelė.

Vis dar svarstote, ar ši procedūra tiks ir jūsų plaukams? Galime jus nudžiuginti – procedūra tinka visų tipų plaukams, nepriklausomai nuo jų spalvos ar struktūros. Taigi, jei visada svajojate apie purius plaukus, didelės apimties šukuoseną, nėra jokios priežasties, kodėl negalėtumėte įgyvendinti šio savo sumanymo. Tačiau ir tai dar ne viskas – plaukai atrodys natūraliai.

Dėl šios plaukų atstatymo procedūros Vilniuje, grožio namuose Sfinksas, būtina susitarti iš anksto. Jei mėgstate jūsų brangų laiką taupančius sprendimus, vizitą rezervuokite internetu.

Grožio namai Sfinksas – jūsų svajonių įvaizdžiams kurti.

BTX Hair

  • BTX Hair: 40 – 80