manikiuras

Jei reikėtų įvardinti priežastis, dėl kurių svarbu puoselėti savo rankas bei nagus, tai sąrašas būtų ypač ilgas: kuriamas ne tik švaros bei tvarkos įspūdis, bet ir gali būti įgyvendinami įvairūs kūrybiniai sumanymai, kurie jūsų nagus pavers vienu svarbiausių išvaizdos akcentų.

Priežasčių, kodėl manikiūras Vilniuje, salone Sfinksas, yra geriausias pasirinkimas, netrūksta. Visų pirma, reikia akcentuoti, kad šie grožio namai yra idealus pasirinkimas tiems, kuriuos domina patys įvairiausi sprendimai, tokie, kaip: gelinis; aparatinis; vyriškis,ilgalaikis lakavimas – manikiūras ir t.t. Šiuose grožio namuose atliekami įvairių tipų manikiūrai, todėl net patys išrankiausi klientai ras sau tinkančią procedūrą. Idealiai tiks ir tiems, kuriuos domina paslauga Vilniaus centre, kadangi grožio namai Sfinksas ir yra įsikūrę sostinės centre. Tačiau net ir tai dar ne viskas: šis grožio salonas yra idealus pasirinkimas ir tiems, kuriuos domina nebrangus manikiūras Vilniuje, kadangi kainos prasideda tik nuo 5 eurų (būtent tokia yra paprasto manikiūro Vilniuje kaina).

Gelinis manikiūras

Verta pastebėti, kad kai kurios dailiosios lyties atstovės neretai leidžiasi į eksperimentus namuose ir tokias procedūras, kaip ilgalaikį, gelinį manikiūrą bando atlikti pačios. Tačiau nagų priežiūros specialistai primena, kad gelinis, aparatinis ar ilgalaikis manikiūras reikalauja specialių žinių bei priemonių, patirties, ir, jei kurio nors iš šių elementų trūksta, tai rizikuojama ne tik nesulaukti rezultato, bet ir pažeisti nagų plokšteles ar aplink esančias odeles. Būtent todėl, geriausia atsisakyti idėjų apie savarankiškas procedūras ir rinktis profesionalius sprendimus. Juo labiau, kad ilgalaikis ar gelinis manikiūras, grožio namuose Sfinksas, ne tik užtikrina puikų galutinį rezultatą, bet ir patrauklią kainą. Taigi, profesionalumo kaina gali būti mažesnė, jei dūsų daromų klaidų.

Norisi akcentuoti ir tai, kad grožio namai Sfinksas yra ne tik teisingas pasirinkimas tiems lankytojams, kurios domina patrauklios kainos, bet ir profesionalūs patarimai. Bus įvertinta jūsų nagų būklė; sužinosite vertingų įžvalgų, kaip puoselėtų savo rankų bei nagų grožį namų sąlygomis.

Nereikėtų rinktis grožio procedūrų, atsižvelgiant į jų teikimo vietą (naujamiestyje ar senamiestyje), atminkite, jog svarbiausia – paslaugos kokybė).

Sfinksas – manikiūro ir pedikiūro salonas sostinėje Vilnius, vienas patraukliausių pasirinkimų, mylintiems ir puoselėjantiems save. Kokybiškos grožio paslaugos Vilniuje bei patrauklios šių paslaugų kainos, papuoš jūsų kasdienybę.

Manikiūrų tipai

  • Klasikinis manikiūras: 20 €
  • Greitas manikiūras be lakavimo 15€
  • Klasikinis manikiūras su prancūzišku lakavimu: 20 
  • Manikiūras su geliniu lakavimu: 30 €
  • Manikiūras su ilgalaikiu prancūzišku lakavimu 25
  • Klasikinis manikiūras su pedikiūru: 55 €
  • Vyriškas manikiūras: 15 €
  • Paprastas nagų lakavimas 10 
  • Prancūziškas nagų lakavimas 10