gelinis-nagu-priauginimas

Norinčios džiaugtis gražiais, tvirtais, o svarbiausia – ilgai nagais, bet neturinčios kantrybės laukti, kol jie užaugs, šiandien jau gali rinktis puikią alternatyvą – gelinį nagų priauginimą. Gelinis nagų priauginimas pasižymi puikiomis savybėmis, pavyzdžiui, priauginto nago paviršius atrodys ypač patraukliai bei estetiškai, tad jo galėsite net nelakuoti. Dar daugiau, lyginant su akrilu, gelis neturi specifinio kvapo, o, jei nutiks taip, kad nagas nulūš, natūralus nagas nebus stipriai traumuojamas. Tad norintiems pasinaudoti šia grožio paslauga telieka atsakyti į vienintelį klausimą: kur kreiptis? Grožio namai Sfinksas Vilniuje gali tapti idealiu pasirinkimu.

Kodėl gelinis nagų lakavimas turėtų būti atliekamas grožio namuose Sfinksas Vilniuje?

• Jūsų nagų grožiu rūpinsis puikūs savo srities specialistai, tad galite būti tikri, kad galutinis rezultatas bus ypač estetiškas.

• Nemaža dalis merginų bei moterų, kurios dar nebuvo išbandžiusios šio grožio sprendimo, neretai ima dvejoti dėl savo pasirinkimo; nežino, kokį nagų ilgų pasirinkti ir t.t. Dvejonių neliks pasirinkus grožio namus Sfinksas: bus ne tik atsakyta į klausimą, kas yra gelinis priauginimas; aptarta procedūros eiga, pristatytos priemonės, bet ir aptariami galimi pasirinkimai, pavyzdžiui, ombre; o taip pat – priimtas sprendimas, kokiu ilgio nagai tiktų labiausiai. Gausite vertingų patarimų, kaip nagus prižiūrėti po procedūros.

• Gelinis nagų priauginimas šiuose grožio namuose atliekamas naudojant aukščiausios kokybės priemones bei įrankius. Naudojama profesionali led lempa, nedaranti neigiamo poveikio rankų odai. Taigi, grožis salone Sfinksas yra kuriamas saugiai.

• Džiugina ir tai, kad paslaugos kaina yra ypač patraukli. Palyginti su kuriamu grožiu, drąsiai galima sakyti, kad kaina yra nedidelė, o galutinis rezultatas akis džiugins ypač ilgai.

• Salonas įsikūręs miesto centre; be to, apsilankymo laiką galite rezervuoti internetu. Atrasti laiko šiai grožio procedūrai nebus sunku, nes darbo valandos – ypač patogios.

Tad, jei norite turėti ilgus bei gražius nagus, užsukite į grožio namus Sfinksas Vilniuje – kiekvienai klientei bus pritaikytas tinkamiausias sprendimas.

Gelinis lakavimas

  • Gelinis nagų priauginimas 50€
  • Gelinio priauginimo korekcija 35€
  • Gelinio priauginimo šalinimas 15€