Pedikiūras

Tiek moterys, tiek vyrai, mėgsta rinktis įvairias grožio procedūras, tačiau nesunku pastebėti, kad būtent pėdos nepelnytai lieka apleistos – grąžindami veido ar kaklo odą; plaukus ar nagus, kartais pamirštame pedikiūro svarbą. Vis dėlto, profesionalus pedikiūras yra tiesiog būtina procedūra, kuri leis ne tik estetiškai atrodyti, bet ir geriau jaustis, labiau savimi pasitikėti.
Kai reikalinga ši paslauga, grožio salonas Sfinksas yra idealus pasirinkimas. Visų pirma todėl, kad čia atliekamas įvairių tipų manikiūras: vyriškas, ilgalaikis pedikiūras Vilniuje; – tik dalis galimų pasirinkimų, kurie laukia jūsų šiuos grožio namuose.

Ilgalaikis pedikiūras

Labai dažnai dailiosios lyties atstovės neranda atsakymo į klausimą, kuris pasirinkimas – gydomasis; medicininis; higieninis; gelinis; rūgštinis pedikiūras Vilniuje ir t.t. galėtų būti geriausias? Kada ir kokį ir verta rinktis? Kam teikti pirmenybę? Belieka tik pridurti, kad grožio salone Sfinksas dirbantys meistrai ne tik supažindins su kiekvieno pedikiūro tipo ypatybėmis, bet ir padės nuspręsti, kada ir koks pasirinkimas yra pats tikslingiausias.

Sakoma, nėra nieko geriau, nei nuoširdus rūpestis kiekvienu klientu. Būtent tai galima pasakyti apie šiame grožio salone dirbančius profesionalus – ne tik būsite susipažinę su manikiūrų tipais (gydomasis; medicininis; ilgalaikis; rūgštinis – juk kiekvienas turi tam tikrų ypatybių), bet ir gausite vertingų padaryti, kaip puoselėti savo grožį namų sąlygomis bei ilgiau išlaikyti patrauklų pedikiūrą.

Pedikiūras Vilniuje

Besidomintiems kaina, verta akcentuoti, kad grožio namuose Sfinksas, jos yra įvairios: štai, pavyzdžiui, pedikiūras su geliniu lakavimu Vilniuje kainuos 45 eur; pedikiūras vyrams Vilniuje – 30 eur ir t.t. Jei jus domina akcijos, tokiu atveju, salonas Sfinksas taip pat turi kuo jus nudžiuginti: jei nuspręsite vieno vizito metu atlikti ne tik pedikiūrą, bet ir manikiūrą, mokėsite mažiau. Paprastas moteriškas ar vyriškas – 30 eur.

Grožio namai Sfinksas – laukia jūsų, jei jums reikalingas pedikiūras, manikiūras (su geliniu lakavimu) Vilniuje

Pedikiūras

  • Moteriškas pedikiūras: 35 
  • Vyriškas pedikiūras: 35 
  • Pedikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu 50 
  • Pedikiūras su ilgalaikiu prancūzišku lakavimu 55 
  • Klasikinis pedikiūras + manikiūras 55 
  • Ilgalaikis gelinis pedikiūras + manikiūras 80